Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - xl 200 arıyorummm, şöyle temiz fiyatı abartısız olsun yeter

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

xl 200 arıyorummm, şöyle temiz fiyatı abartısız olsun yeter
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
scarab
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Mar 20, 2008 7:11 pm    Mesaj konusu: xl 200 arıyorummm, şöyle temiz fiyatı abartısız olsun yeter Alıntıyla Cevap Ver

hayatımın geri kalanını motor üstünde geçirmeye karar vermiştim ama hangi motorla olduğuna karar vermek daha zor oldu, 3-4 aylık araştırmalarımız sonucunda honda xl 200 alarak bu kara sevdamın başlaması gerektiğinin farkına vardım, umarım pişman olmam,

En son scarab tarafından Pzr Mar 23, 2008 9:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hilmim
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Mar 20, 2008 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evt latif abi iyi birisi kullanıcı+satıcı+servis bende ondan xl alacaktım,ama beklenmeyen bi durumla maddi sıkıntıya girdim ve motorsuz kalmamak için ucuz bi çan çin çon aldım.
Başa dön
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Mar 20, 2008 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hilmim dostum hatırlayamadım ama yenede ilgin için teşekürler xl 200 almak isteyen tüm arakdaşlara yardımcı olurum sadce alacaklara degil bilgi sahibi olacaklarda xl 200 olsun diger çınlı kroslar olsun yardımcı olurum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
scarab
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Mar 21, 2008 12:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

endurocu58 demiş ki:
hilmim dostum hatırlayamadım ama yenede ilgin için teşekürler xl 200 almak isteyen tüm arakdaşlara yardımcı olurum sadce alacaklara degil bilgi sahibi olacaklarda xl 200 olsun diger çınlı kroslar olsun yardımcı olurum

latif abi senin endurocu58 olduğunu bilmiyordum kusara bakma valla, çok özür dilerim, senin birçok yorumunu okumuştum zaten ismen tanıyorum sorumuda geri alıyorum, ayrıca bugün seni lüleburgazdan arayan bendim, motoshow 08 gelcektin öyle söylemiştin hatırlıyorsan, ayrıca hemşeri indiriminde olursa yemede yanında yat Very Happy
Başa dön
scarab
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Mar 23, 2008 2:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

endurocu58, latif abi motorları satmışsın diye duydum, eline 2004-2005 10000- 15000km 3500 civarında motor düşerse haberim olsun lütfen
özele mesajımı attım
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar