Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Zincir paslanırmı?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Zincir paslanırmı?
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Arl 18, 2007 1:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar cevaplar için teşekkürederim:)

cen-art: sanırım karıncalanmış ama çok derin çürükler yok

alk22:teşekkürler linkteki bilgiler çok işime yaradı

minik:evet çok haklısın hocam ama işim geregi sürekli binme şansım olmuyo ayrıca yagmur çamur demişsisniz güneydeki yagmurla bir fecaattır.bırakın dışarı çıkıp motor sürmeyi kafanızı dışarıya çıkartamasınız malesef Mr. Green

yusuf(delimengi) abi kullandıgım yag sprey yag fakat ogün usta zinciri temizlemeden üstüne yag sıkmıştı ve biraz bu işi bilmesemde üsütn körüoldugunu hissetmiştim.şimdi yarım litre gazyagı aldım ve fırçayla bolbol sürüp bekletiyorum 1-2 saat sonrada yaglama yapıcam.pasların büyük bölümü kısmen temizlik sırasında temizlendi bazı yerlerde derinlemeisne olmuş ama 4/3ü gitti diyebilirm pırıl pırıl oldu.bu işlemi arkadaşın seyyar sehpası ile yaptım bundan anlaşılıyoki orta sehpa bir motor için vazgeçilmez bir parçaymış.istanbulda 125ytlye buldum bayramdan sonra onu alıcam.herşey bi tarafa motorun başında oturup insanın kendi başına ona bişeyler yapmasıda ayrı bi keyifit bu işi her 300km de bir yapıcam artık çok hoşuma gitti Smile

yardımlar için herkese tekrardan çok teşekkürederim Smile

not:orta sehpa isteyen arkadaşlar bana ulaşssınlar onlar içinde konuşurum toplu sparişte fiyatı birazdaha aşşagıya çektiklerini duymuştum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 18, 2007 7:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

yusuf(delimengi) abi kullandıgım yag sprey yag fakat ogün usta zinciri temizlemeden üstüne yag sıkmıştı ve biraz bu işi bilmesemde üsütn körüoldugunu hissetmiştim.şimdi yarım litre gazyagı aldım ve fırçayla bolbol sürüp bekletiyorum 1-2 saat sonrada yaglama yapıcam.pasların büyük bölümü kısmen temizlik sırasında temizlendi bazı yerlerde derinlemeisne olmuş ama 4/3ü gitti diyebilirm pırıl pırıl oldu.bu işlemi arkadaşın seyyar sehpası ile yaptım bundan anlaşılıyoki orta sehpa bir motor için vazgeçilmez bir parçaymış.istanbulda 125ytlye buldum bayramdan sonra onu alıcam.herşey bi tarafa motorun başında oturup insanın kendi başına ona bişeyler yapmasıda ayrı bi keyifit bu işi her 300km de bir yapıcam artık çok hoşuma gitti

kendin uğraşma keyfini bulmuşsun tebrik ederim dostum , açık söyliyim ben zincirimi otorup başına uğraşıp temizlemiyorum , yalnız kızıltoprakta bir yıkamacı var kimyasal sıvılarla yıkıyorlar ve zincirde hiç bir şey kalmıyor , benimki biraz da bezmişlik hayvan pislik içinde yatıyor evde

orta sehpa için yerden göğe haklısın , uzun yolculukklardan önce yüklerken bile avantajları çok Rolling Eyes
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 19, 2007 9:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler yusuf.aslında işin türkçesi daha fazlasını yapabilmek anahtarla orasını burasını söküp takmak niyetim.beni hep ürküten bişeyler vardı sanırım onuda kırıyorum:)
orta sehpayı bayramdan sonra alıyorum kısmetse dedigin gibi işler birazdaha anlaşılır ve çözlülür hale gelecektir.
Başa dön
lacivert
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 19, 2007 9:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

K pax, orta sehpaya benim de ihtiyacım var.Bu sözünü ettiğin TRANSALP orta sehpası mı?
Orjinale benzeteilerek mi yapılmış, yoksa gerçekten orjinal mi buldun.?
Beni de yazabilirsin listeye.

dostlukla..
Çizebilirdim ben, Abidin olsam:
"Siyah TRANSALP'imde kıvrılarak giden uzun ince bir yolda resmederek beni . &
Başa dön
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Arl 19, 2007 10:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lacivert: orta sehpa yan sanayi ama orjinalinden 1-1 yapılıyormuş v-stromun resimleirni koymuşlardı aynısıydı.yapanlar istanbuldan kaan moto iletişim numarası
0535 291 55 74 isteyen arayabilir ama ben toplanıp adeti arttırabilirsek fiyatı dahada aşşagıya çekebilecegimiz düşündügümden böle bişey söyledim (çünki fiyatı 150 idi 2 kişi olunca 125 yaptılar).isterseniz honda grubu olarak bi başlık açalım küçük bi liste oluşturup toplu alım yapalım nedersiniz?
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar