Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Transalp Kullanıcılarının Dikkatine

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Transalp Kullanıcılarının Dikkatine
Sayfa 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 07, 2007 10:12 pm    Mesaj konusu: Transalp Kullanıcılarının Dikkatine Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili arkadaşlar ben yaklaşık bir yıl ve 22.000 km dir 2006 model honda transalp marka model motosikletimi kullanmaktayım , bu zaman zarfı içinde iyi kötü geziler yaptım , genelde tek başıma olsada nadiren bir arkadaşımın bana eşlik ettiğide oldu , ama bir türlü 2 tane transalp yan yana gelipde 50 km bile yol yapamadım , açıkcası aynı özelliklerde makinelerin daha uyumlu ve keyifli yol yapacağı gibi , bir kaç transalp kullanıcısı bir araya gelsek kısa orta uzun mesafeler de arada bir toplanıp , bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıp , karşılıklı katkıda bulunsak güzel olurmuş gibi geliyor , hem sürüş eksiği olan arkadaşlarada yardımcı olabilirmişiz gibi geliyor

sitede belki görmüşsünüzdür şöyle bir topik var http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1869 ve son sayfalarında iş şu durumda http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1869&postdays=0&postorder=asc&start=195 ilk açan dostumuz bu topiği açarken aklında ne vardı bilmiyorum ama ben bu topikde benimde transalpim var diyen kadar adamı istanbulda bile görmedim

site fanatikliği olan biri değilim ama her meyva kendi dalında güzeldir de derim , yani bu topik meyva ise ağacıda burasıdır derim
bu işi başka forumlarda yeni başlıklara taşımadan başta yakın civardaki transalp kullanıcıları ile tanışmak ve mümkünse uygun ölçeklerde geziler yapmak isterim

bu gün 7 kasım çarşamba 2007 mesela bir ay sonraki ilk pazar 9 aralık günü kısa bir şile gezisi yapacak olsak gelmeyi düşünenler olurmu

benim dışımda 2 tane daha transalp kullanıcısı çıkarsa bu iş olur derim Wink

olur diyen arkadaşlar iletişim bilgilerini buraya yazar yada özel mesajla yollarlarsa makul olur
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
transalp
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Ksm 08, 2007 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

delimengi, Yazdıklarını destekliyorum, gerçi transalp kullanıcısı olup bu sitede yazan dostlarla buluştuğumuz ve gezdiğimiz da olmuştur ama sadece Transalp kardeşliği adına olmadı hiç.
09 aralık gibi uzağa gitmesek de bu pazar 11.11.2007 de bir İşle neden olmasın derim..

saat 10.00 gibi Buluşuruz, şileye 20 km kala Gözlemecilerde kahvaltı ve muhabbetimizi yaparız, ordan da Şile limana balık muhabbetin devamına gideriz..
İstersen bunu ana sayfaya gezilerede taşırız lakin Transalplere kırmalarda karışır ister sitemez:) ana sayfada ayrılık olmaz..

Benim önerimde bu, gelenler mumlarını diksin derim..
sevgiyle..

11 kasım Pazar hava durumu.. aşırı bir hava olursa iptal edilebilir.. Cumartesi kontrol ederiz gene..

Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş Ksm 08, 2007 4:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yusuf katılım çok olursa harika fikir
Transalp Transalp'e tıkır tıkır gezersiniz artık Very Happy
Ben görsel açıdan nasıl bir tablo olacak onu merak ediyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 08, 2007 5:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

transalp, hocam samimi desteğin için teşekkür ederim

1 ay sonra bir tarih yazmamdaki neden se bunu çok fazla kişinin okuyup katılabilmesi , yada katılmayı gözden geçirip fikir beyan edebilmesi , ki bunun yanında beraber yola çıkmasamda 3 tane daha transalp kullanıcı olan arkadaşım var , onlarında kaçacak yeri kalmaması

Aslında ilk başta maksadım gezide değil sadece bir merhabalaşmak ama kalkıpda bir kafede toplanmak yerine kısa bir yoculukda daha hoş olur diye şile dedim , yoksa delmece yaylasıda olur başka bir yerde , yer söylerken daha ziyade kimseyi ürkütmeyecek bir mesafe belirtip , bazı sorular kafalarda oluşmadan cevap vermek

Araya başka makinelerin girmesine taraf değil son derecede karşıyım , benim aklımdaki ! Mümkünse aynı makineye binen insanların bir sürüş gurubu oluşturabilmesi hayalidir ( benim için 3 kişi uyumluysa ciddi bir sürüş gurubudur ) zaten baskı yapabileceğim 3 tane daha arkadaşım var Rolling Eyes

lütfen bunu ayrılıkcı bir bakış açısı olarak değerlendirmeyin
ben dl 650 ile transalpin çok uyumlu sürüş yapabileceğine inanmıyorum , daha önce bu tür deneyimlerim oldu ve arada makinelerin yarattığı farklılıklar sıkıntı verdi
motosikletler aynı olursa , en azından şu şansımız olur , bak benim motor yapabiliyor , senin motorunda aynı , gel şu yapamadığın kısmı beraber aşalım diyebilirsin ve eksiği olan arkadaşlara yardım eder , eksiğin olan yerlerde yardım alırsın diye düşünüyorum

benim aklımdaki her hafta aynı gurupla gezeriz tarzından bir şey değil , zaten tek başıma gezmeyi seviyorum ama yılda mesela 6 kere transalp kullanıcıları ile bir araya gelip böyle bir şey yapılabilir diye düşünüyorum

olur olmaz deneyip görmek lazım Rolling Eyes

TA6B,
Alıntı:

Ben görsel açıdan nasıl bir tablo olacak onu merak ediyorum

şöyle 10 tane transalp yan yana gelip bir fotograf karesinin içinde yer alsa tamadır benim için Wink
selis
Çamurcu Anne
Çamurcu Anne

MesajTarih: Prş Ksm 08, 2007 7:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

transalp demiş ki:
bu pazar 11.11.2007 de bir Şile neden olmasın derim..

11 Kasım pazar günü Şilede Enduro yarışı var..
Hem onu da izlersiniz.. Smile

Bu arada yarıştan endurocu.com'un haberi yok sanırım.. Surprised
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Sonraki
1. sayfa (Toplam 28 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar