Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 2 T.A arasında kafam çok karıştı yardımcı olurmusunuz?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

2 T.A arasında kafam çok karıştı yardımcı olurmusunuz?
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 9:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cenker demiş ki:
K-pax, endurocu58' in dediklerine katılıyorum, birde stoktan 2007 sıfır alma durumu var, iki gün önce Mutluhan' ın nette ilanını gördüm kısa bir süre için 14750 fiyat yazmışlar. Bir bak istersen 14750 ytl, sıfır 2007 model, kulağa hoş geliyor Surprised

bencede sıfır almak çok daha iyi bir fikir
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 9:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hoca: benim ekipmanım tam(eldiven kask korumalı mont ve dizlik var sadece uzun botum yok onuda alıcam) yani ben motor kullanıyorum sadece enduro motora yeni geçicem şuan 125cc bir honda cbr var üzerine oturdum TA nın ayaklarım yarım bassada vallada bilalad uyuyamıyorum akşamları sürekli kafamda Very Happy

cenker:14bin ytl çıkmaz abi çünki benim şuan 10binytl var motoru 3bin ytlye sayıcak yani takastan almış olucam

delimengi:harika bi teklif aslında ama dedimya 10bin ytlem var Sad ayrıca ben alanyadayım istabuldan motoru buraya getiremem uzun yol deneyimim yok(yani senngibi dünyaları fethedemedim daha Smile )TA almak istememin sebebide ufaktan uzun yol yapmaya başlıcaktım 300-400km lik mesafeler

tühh yaa şimdi dahada üzüldüm.İstanbulun gözünü seviyim hiç bişey bilmiyosan gidersin maslak sanayiye 50bintane alternatifin olur zaten sıkıntım alanyada olmama ve Antalya alternatifli secenekleri degerlendirmem yoksa 2005 model 9000kmde 11000ytl motorlar var ama istanbulda Sadşu kaleye tam bizde bir mum dikelim diyoduk :)burda sıkışıp kaldım resmen Sad

9800ytllik TA linki:http://www.sahibinden.com/honda_transalpWQQaXQQ4622395WQQpXQQdisplayitem?
13000ytllik TA linki(bu şuan alanyada gittim gördüm temiz bi motor honda bayisinde:http://www.sahibinden.com/motorum_su_anda_bursada_kapali_garajda_muhafaza_edilmektedir_WQQaXQQ2729852WQQpXQQdisplayitem?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 2:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

K-pax,
Alıntı:

delimengi:harika bi teklif aslında ama dedimya 10bin ytlem var ayrıca ben alanyadayım istabuldan motoru buraya getiremem uzun yol deneyimim yok(yani senngibi dünyaları fethedemedim daha )TA almak istememin sebebide ufaktan uzun yol yapmaya başlıcaktım 300-400km lik mesafeler

sen istanbuldan motor bul al cuma akşamına denk getir , bana ! sen her nerede yaşıyorsan oradan istanbula bir dönüş bileti al , motoru getirmek kolay Wink
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 3:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

delimengi demiş ki:

sen istanbuldan motor bul al cuma akşamına denk getir , bana ! sen her nerede yaşıyorsan oradan istanbula bir dönüş bileti al , motoru getirmek kolay Wink

ben bu camiayı gerçekten çok seviyorum :)sana nekadar teşekkrü etsema azdır saol inan getirmiş kadar oldun.bu msgı okumadan yaklaşık yarım saat once senin kadar iyi bi arkadaşla pazarlıgı bitiridik
http://www.sahibinden.com/firsat_full_full_transalpWQQaXQQ4197798WQQpXQQdisplayitem?
belki 2001 model için niye yaptın diyebilirsiniz ama üsütndeki aksesuar en az 1.500ytl civarıdırve bütçemide çok zorlamıyo çokda maceraya girmemk lazım ayagı yorgana göre uzatalım dedim birkaç sene binerim diye düşünüyorum ondan sonrası hallolur önemli olan allah iyi insanlarla karşılaştırısn Smile.oda senin gibi herkesin yapımayacagı bişeyi yaptı ben ankaraya gidicem kısmetse pşembe günü cuma sabah işi bitirip beraber alanyay gelices yani motoru getiricek sagolsun :)ama istanbula geldimmi sizlerle tanışmak istiyorum yardımları için herkese çok teşekkür ederim Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 5:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

biz işine çok aklım ermez ama beni bilirim , yukarda telefon numaramı vermiştim , yolun buralara düşerse hiç değilse bir merhabaya bir çayım var herkese Wink

güzel bir motor almışsın 20001 model oluşu sorun değil , bunlar iyi makine kolay bişi çıkarmaz , çıksa bende çıkar zaten , allah kazasız belasız nice günlerde binmeyi nasip etsin , ankarada bir aksilik olursa gene haber ver sen hocam ..
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar