Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - CS-GS?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

CS-GS?
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 11:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

heheh çok keyifli bi gezi olmuş:)ayrıca hersınıf motorda var sanrım motorun sınıfı kadar yoldeneyimide ön plana çıkıyo çünki SSlerle artçı olarak o yola girmek ayrı bi başarı keza fazer lar ile.Verdiginiz linki okudum.yine kişiye ve kullanımına amaca göre degişiyo modellere ve sınıflara bakış açısı.sanırım.bunu deneme yanılma ile rsikleri en aza indirerek bir karar vermem gerekecek.
paylaşımınız için çok teşekkür ederim
2tekeriniz herdaim yere saglam bassın Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 2:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadasim bende uzun zamandir bu konuda arastirma yapiyorum.bence biraz yayla gibi , dogaya cikma ihtimalin varsa f 650 gs tek gecilecek bir alet oldugunu dusunuyorum,bunlarda benim sahsi dusuncem tabiki Smile
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 3:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yaylaya çıkılıcak ama yayla yolu Uluslar arası karayolları gibi burda Very Happy tai köy yollarına sapıldıgında stabilize yola giriyosun ama genel olarak zemin düzgün.açıkcası emin degilim.Benim ayrıbi handikapımda yaşadıgım yerde BMW servisinin olmaması (araba için var ama motor için yok)en yakın servis 130km uzakta açıkcası tek düşündüren bu Rolling Eyes Burda Alanyada yaygın olan marka yamaha ve honda malesef Confused
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 4:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

yaşadıgım yerde BMW servisinin olmaması

Kardes servis konusunda henuz bir tecrubem yok,daha tecrubeli endurocu arkadaslarin bu konuya acil bir el atmasi lazim,ancak bazi arkadaslar bilgilendirici degilde laf olsun diye cevap veriyorlar sanirim,
Selamlar...
Gurkan_SENOL41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 5:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

servisin uzak olması iyidir bahane ile hem bebeğe baktırırsın hemde gezmiş olursun.servisin yakınlarda olması şartmı.
bu topiği niye açtığınızı anlayamadım bin kere okuyupta anlayamadığınız şeyi bu topikte nasıl anlaycaksınız.bu topik biraz laf olsun diye açılmış sanırım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar