Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - CS-GS?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

CS-GS?
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 27, 2007 3:01 pm    Mesaj konusu: CS-GS? Alıntıyla Cevap Ver

merhabalar aranıza yeni katıldım aslında baydır burayı takip ediyodum ama yeni üye oldum:)
benim sizden ricam 1000kere okuyupta anlayamadıgım BMW f650GSve CS arasındaki fark
neden f-650 dahaçok tercih ediliyo?
Hangisi daha çok arıza çıkartır?
neden CS lerin 2ci eli daha zayıf genel olarak bilginizden yararlanmak isterim
üşenmeyip okuyan herkese teşekkür ederim

saygılar..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 28, 2007 9:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bukadar endurocu içinde 1 cvp olmaması ve 30 küsür okuma olması gerçekten çok ilginç Rolling Eyes Rolling Eyes Question Idea
Başa dön
Ozden
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Eyl 28, 2007 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Açıkçası benimde fazla bi bilgim yok Ama Cs bir kac santim daha alcak selesi var ve alasım jantlarıyla Endurodan cok sehir içi kullanım amaclı bir görünüme sahip oldugunu soyleye bilirim

Yazdıklarım tamamiyle şahsi görüşlerimdir. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 28, 2007 10:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ozden demiş ki:
Açıkçası benimde fazla bi bilgim yok Ama Cs bir kac santim daha alcak selesi var ve alasım jantlarıyla Endurodan cok sehir içi kullanım amaclı bir görünüme sahip oldugunu soyleye bilirim

Yazdıklarım tamamiyle şahsi görüşlerimdir. Wink

anladım ilginize teşekkür ederim.aslında benim sıkıntım şuydu.ben çogunlukla gündelik kullanıcam fakat haftasonlarıda arkadaşlarımla yaylalara çıkabilirm çok engebeli bi arazi olmazda bu bir köy yolu olabilir.yüzeyi çok bozuk mıcırlı asfaltlar olabilir.Açıkcası CS bana daha yakışıklı geliyo ama bu ihtiyaçlarıma cvp verip vermeyeceginden emin degilim.Ayrıca selesi 1-2 cmden daha küçük olabilir ama hiçbir motor CBR125 kadar komik durmayacaktır altımda enazından bundan eminim Very Happy
boyum 180cm kilom 87
Başa dön
Ozden
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 29, 2007 9:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

"çok engebeli bi arazi olmazda bu bir köy yolu olabilir.yüzeyi çok bozuk mıcırlı asfaltlar olabilir."
Bahsettigin yayla yollarında CS ile rahatlıkla hiç bir sorun yasamadan gezersin.Hatta bir de örnekle pekiştirelim Razz geçtigimiz hafta sonu izmirde arkadaslarımızla günü birlik bir gezi yaptık ve senin bahsettigin yol sartlarında aksama kadar motor sürdük.İzmirin Kemalpaşa ilçesinden baslıyarak Yukarıkızılca, armutlu, Bağyurdu, ören, Yiğitler, kamberler, osmanlar balcılar ve çamlıbel köylerini gezdik.Bozuk mıcırlı asfaltlı yollar ve yer yer toprak yollarda gezdik. Bu gezide beraber oldugumuz motorlardan ikisi CS di hatta aramızda Fazer ve VFR bile vardı Smile CS aramızdaki en rahat motordu elbette Laughing

Konu geziye ait fotoların linkini koyuyorum ki yol sartlarını ve motorları gorebilesin
http://www.youtube.com/watch?v=U5R--V6I_wY

Ayrıca eski topiclerden de CS hakkında daha once acılmıs bir yazı buldum ve okumanda fayda var İşi bilen arkadaslar cok güzel acıklamıslar bence durumu

http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3774&postdays=0&postorder=asc&highlight=650&start=0

Sanırım sorularının cevaplarını bulmanda faydam olmustur dimi Razz Embarassed
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar