Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ACEMİ DL 650 Yardım

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ACEMİ DL 650 Yardım
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hoca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Mar 16, 2009 7:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sayın Ayhan kardeşim güzel yazmışsında herkes senın gıbımı acaba yıllar önce senı festıvalde görmüştum arka lastığını nasıl tamır ettığınıde bılıyorum o nedenle mıllete gaz verme alsın bır tane dr 650 veya klr 650 bunun yanında xt 600 bınsın kardeşimiz önünde daha bınlerce kat edeceği kılometre var.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
gezgin_33
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 1:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

DL 650 benim de hayalimdeki motor. Fakat maddi sıkıntılar nedeni ile uzun bir sure hayali ile yasayacagım kesin... Sad Sad Sad
wolfmann08
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 1:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben motosiklet olayına geç başlayanlardan biri olarak söliyeyim abiler ve arkadaşların ısrarıyla 200 cc bir makına aldılar bana bende bır bıldıklerı vardır dedım başladım kullanmaya 15 gun sonra 5 vıtes gaz bıttı dengede sorun yok ama cok yorucu aksamları eve gelınce her tarafım zonkluyor her neyse 15. gundfen sonra bı abımızın Transalpını nı bana kullandırdı ve ben o gune kadar motosıklet kullanmadıgımı fark ettım o kadar kolay ve o kadar dengelıydıkı butun suphelerım ve korkularım sadece transalpın tekerının bır tur atmasına kadar gecen sureydı teker dondukten donra hayal alemındekı gıbı yada oto pılot kullanıyor gıbı yoluma devam ettım 30 km kadar ve ınınce benım 200 cc lık makınam (onun da bır ruhu var aslında haksızlık etmemmelıyım ama Very Happy ) bana dusman gıbı gorundu ve acayıp bır sekılde ıtıcı gelmeye basladı halbukı bırlıktelıgımızın daha ıkıncı haftasındaydık. hemen arastırıp kendıme bır Transalp aldım ve elımdekı makınayı o km de almam ragmen yarı fıyatına yanı hurda fıyatına sattım. bunları neden anlattıgıma gelınce eger kendıne guvenıyorsan ve sakın temkınlı bır sekılde kullanırım dıyorsan bence gıt hemen bı V strom al bence harıka bır makına bı arkadasımın vardı kullandım cok keyıflı bır makına fakat bu arama donemınde de arkadasının makınayla bıraz daha egzersız yaparsan gecısın daha kolay olacaktır. bu benım fıkrım dır benı baglar sevgıler selamlar
www.artvinmotosikletkulubu.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
tahatrek
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 30, 2009 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Boyuna fiziğine uyuyorsa hiç durma dl650 al ama bildiğim kadrıyla ağırlık merkezi yukarıda ve hata kabul etmeyen bir motor,
fataskin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Tem 28, 2009 9:54 am    Mesaj konusu: biraz daha sabır. Alıntıyla Cevap Ver

merhaba.öncelikle hoşgeldin.motor sevgini anlıyorum.fakat biraz sabır.kıvılcım olmadan alev olmaz.diğer arkadaşların dediği gibi daha düşük cc motorlarla önce iyice alış.ben 150-400-650 bu sırayla geldim mesela.sanada tavsiye ederim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
6. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar