Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kaza sonrası yeniden KTM 'ye binmek zor oldu

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kaza sonrası yeniden KTM 'ye binmek zor oldu
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
SUNRISE
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 01, 2007 1:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

harduro demiş ki:

Benim önerim; bütün suç sendeymiş gibi kendini yeniden eğitmendir.
Bunun için de trafikten uzaklaşıp arazide kullanmalısın motorunu..
Arazide iyice piştikten ve özgüvenini topladıktan sonra trafiğe rahatlamış olarak dönersin..
Aslına bakarsan trafikte rahat olmak hiç de tavsiye edilir bir şey değil..
Sürekli uyanık olmak ve her sürücünün hata yapacağını düşünerek tedbirli sürmek gerekir. Çünkü her sürücü hata yapıyor..

Umarım bu dönemi kolay atlatırsın..

Öncelikle çokkkk geçmişolsun ben de geçenlerde Kıyıköy-İğneada orman yolunda sağ viraja yanlış girmek suretiyle düştüm tam korumalı olduğum için şişik ve morluklarla atlattım. Bende seninle aynı psikolojideyim şimdi her viraja girdiğimde çıkamıyacakmışım geliyor ve 50-60ı geçemiyorum. Cengiz Hocama sordum o da bol bol motora bin düşük hız olması önemli değil bo bol kullan dedi. Ve de özellikle şehir içinde kullan dedi. Şimdi şehir içinde kullanıyorum virajlarda korksamda yavaş yavaş alışıyorum. Bu hafta pazar günü de OMMRieds'in ARA KONTROL eğitimine gidip eski gözükaralığımı elde edeceğime inanıyorum.
Sana da bollll iyi şans diliyorum arkadaşım zaman herşeyi çözecektir ama eli kolu bağlı beklememeliyiz Twisted Evil Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
havatemiz
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 01, 2007 3:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkese tesekkurler. Aradan uzunca bir sure gecti. Hep arkadaslarla grup halinde arazide motora bindim. Durum simdi eskiye gore cok iyidir. Kendime guvenim geldi. Aman, korumasiz motora binmeyelim. Sevgiler.
SUNRISE
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ağu 02, 2007 8:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hoca demiş ki:
İz olarak biraz canavarlaştım neden dersen kuralları değiştirdim kendime özgü yol alıyorum trafıkte takmıyorum hıç bırkonuyu kafama Wink

Bu kurallar neymiş bi açıklar mısınız hemşerim Rolling Eyes Laughing belki bizim de işimize yarar Smile Twisted Evil
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
flopticall
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Mar 21, 2008 9:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

6 ay önce virajı alamayarak bariyerlere girmiştim o günden beri virajlar hep korkutucu gelmiştir halen yatışlarımı geliştiremiyorum kafadaki korkuyu silmek kolay olmuyor ama avaş yavaş atabildiğimi hissediyorum

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar