Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Örnek Tanışma Mesajı: Ben Teldegezen tüm enduroculara mrh..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Örnek Tanışma Mesajı: Ben Teldegezen tüm enduroculara mrh..
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
cen-art
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 07, 2008 8:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İlginiz için teşekkür ederim.

Cengiz ÖNEN -cen-art
İSTANBUL

2006 TA

Enduro olsun çamurlu olsun.
http://www.karbondizayn.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
cen-art
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 10:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hani abi icraat yok........

Cengiz ÖNEN -cen-art
İSTANBUL

2006 TA

Enduro olsun çamurlu olsun.
http://www.karbondizayn.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
serkanreo
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Nis 11, 2008 4:43 pm    Mesaj konusu: o zaman ben tanıstırayım kendimi Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaşlar. yeni üye oldum siteye. adım serkan mesleğim askerlik kocaelli derincede bulunacam yaz sonuna kadar ama asıl gorev yerım marmarıs yaz sonuna kadar inşallah motor kullanmayı öğrenıp guzel bır motor almayı planlıyorum sartlar musait olursa tabı. motor sevdası hep vardı içimde ama aile baskısı biraz gecıktırdı şimdi alev aldı bir şekilde tabi onlarıda ıkna ettım. hepinizin yardımına ihtiyacım var. motorum yok maalesef ehliyete de yeni kursa başvurdum. 5 temmuz da sınav varmıs o zamana kadar motorlar hakıındaki bilgilerinize ihtiyacım var sonrasında da deneyimlerinize tabi ki. arabam var onu satıp ilk etapta acemiliğimi atabileceğim güzel bir motor almak istiyorum su an bulunduğum yerde motor tamirhanesi var hatta bugun tanısma fırsatı buldum tamirhanenin sahibiyle ilgilendi sağolsun onunda basını ağrıtmayı düsünüyorum. motor sevdalılarının hepsi boyle sıcak kanlı ınsanlarsa hıc yalnız kalmayacağımı umuyorum. ilk tanısma faslı için sanırım bu kadar yeter herkese sevgi ve saygılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
serkanreo
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Nis 11, 2008 5:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam arkadaşlar. yeni üye oldum siteye. motor sevdası hep vardı içimde ama şimdi alev aldı bir şekilde. hepinizin yardımına ihtiyacım var. motorum yok maalesef ehliyete de yeni kursa başvurdum. 5 temmuz da sınav varmıs o zamana kadar motorlar hakıındaki bilgilerinize ihtiyacım var sonrasında da deneyimlerinize tabi ki. arabam var onu satıp ilk etapta acemiliğimi atabileceğim güzel bir motor almak istiyorum su an bulunduğum yerde motor tamirhanesi var hatta bugun tanısma fırsatı buldum tamirhanenin sahibiyle ilgilendi sağolsun onunda basını ağrıtmayı düsünüyorum. motor sevdalılarının hepsi boyle sıcak kanlı ınsanlarsa hıc yalnız kalmayacağımı umuyorum. ilk tanısma faslı için sanırım bu kadar yeter herkese sevgi ve saygılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
MesutKORKMAZ
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 21, 2008 12:18 pm    Mesaj konusu: Tanışma Alıntıyla Cevap Ver

Selam arkadaşlar, sitenizi bir süredir izliyorum. Sonunda üye oldum, bugüne kadar neden olmadığım konusunda fikrim yok Smile Ciddi araştırma ve görüşmelerime rağmen henüz 1 aydır çeşitli aksilkler nedeniyle kafamdaki motosikleti alamadım. Yani aranıza motosikleti olmayan bir forum üyesi katılıyor uyarmadı demeyin Smile Hedef belli aslında, BMW F650 GS. Mavi ya da gri.

Öğretmenim, Ankaradayım, 40 yaşımı geçtim de geldim Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
4. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar