Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Aprilia Pegasso hakkında birkaç soru ve cevapları???

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Aprilia Pegasso hakkında birkaç soru ve cevapları???
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Sheritra
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Hzr 02, 2008 10:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili horizon.Ben de düşündüm ama.Bmw f650 tercihin olmalı.Hani aprilla kötü old.için değil.Sanki bmw nin servis ve yedek parça sorunu olmaz.ama yedek parçaları çok pahalı...
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
MericTezer
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Hzr 03, 2008 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

strada eski pegaso'lara farkla rotax motora değil xt660 motoruna sahip. Bir kere denedim, eski kasaya göre daha hafif bir makina, dolayısı ile daha iyi gidiyor.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
yelken_786
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Eyl 12, 2008 9:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar bende birşey sormak istiyorum haftaya 94 model bir pegaso sahibi olacağım inşallah rotax motor oldugunu forumlardan biliyorum bu modellerin parça sıkıntısı var mı mesela benim alacağım motorun hemen kilometre teline arka ve ön dişliye ihtiyacı var birde motor biraz gürültülü gibi geldi bana önceden hiç sesini duymamıştım ama kullandım en fazla 5-6km heraret 90'a yaklaştı şehir içinde çok fazlada hız yapmadan tabi bu
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
okan55
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 13, 2008 8:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

EndurONUR demiş ki:
Tenere600 demiş ki:
EndurONUR, Aprilia'nın parça sorunu yok, siparişi veriyorsun geliyor.

valla ben 23 mart tarihinde benzin ikaz lambası müşürü siparişi verdim hala ses yok bekliyorum yani sizin dediğiniz gibi pek kolay olmadı.parça hayati değil Allahtan ben internet üzerinden verilen siparişi merak ediyorum aslında, kolayı varsa beklemek istemem açıkcası.şölede bişey var ben bu siparişimi verirken sohbet etme fırsatıda bulmuştum motomax da, ellerinde bi çok parçada mevcut aslında ama getirtme süreleri biraz uzun sanırım bana 3 hafta bekleyeceğim söylenmişti halbuki.
boşuna vermişsin siparişini hyundai accent in benzin ikaz muşürü oluyor...gitti paracıkların Very Happy
mrtynn
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 13, 2008 9:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

EndurONUR demiş ki:
Tenere600 demiş ki:
EndurONUR, Aprilia'nın parça sorunu yok, siparişi veriyorsun geliyor.

valla ben 23 mart tarihinde benzin ikaz lambası müşürü siparişi verdim hala ses yok bekliyorum yani sizin dediğiniz gibi pek kolay olmadı.parça hayati değil Allahtan ben internet üzerinden verilen siparişi merak ediyorum aslında, kolayı varsa beklemek istemem açıkcası.şölede bişey var ben bu siparişimi verirken sohbet etme fırsatıda bulmuştum motomax da, ellerinde bi çok parçada mevcut aslında ama getirtme süreleri biraz uzun sanırım bana 3 hafta bekleyeceğim söylenmişti halbuki.

ya bana hiç lazım olmadı çok şükür bu güne kadar parça ama ebay in yabancı ülke satışlarında dolu parça var almanya daha fazlaydı galiba müşür de vardır mutlaka
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar