Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BEN BİR GÜN KAYBOLDUM -BODRUM BANA Bİ GÜZEL GÖRÜNDÜ..Bİ GÜ.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BEN BİR GÜN KAYBOLDUM -BODRUM BANA Bİ GÜZEL GÖRÜNDÜ..Bİ GÜ.
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 11:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

O akşam hava kararmak üzereyken kendimi Bodruma attım..yorgunluktan kırılıyor vücudum...pansiyon -otel aramaktayım ..dolu yer yok olsa bile fiyatlar Avrupa biz kaldık bu fiyatlar karşısında Fransız. Neyse bütcemize uygun bir pansiyon bulduk bulmasına da rahat değil sıcaktan pirelendim.Geceliği kırk ama sade klima yok vs...rahat bir yer arıyorsun boş yer yok var fiyatlar uçmuş 100 ,70,80 vb.. üç gün kalsan 1000 kilometrelik benzin paran uçtu arftık dilen .Ulen diyorsun kendi memleketinde turist muamelesi görmek varya tamda sezonun ortası anlatamıyorsun arkadaşa sana yabancı muamelesi yapacak ille. Çadır kampı arıyorsun Merkezden çok çok uzak ,gece gece bir rezillikte orada çekme ihtimali neyse...

Eşyaları öylece motorun üzerinde bırakırsın ..yarın öğleden sonra Bodrumdan ayrılma planlarını yapmaktayım.Üzerimi değiştirip dışarıya çıktım.Bodrumda geziyorum.Hertaraf ışık ve sabaha kadar barlarda ve teknelerde çalan müzikten uyumaya imkan yok.Yani sabaha kadar dans sabaha kadar müzik Tepin tepine bildiğin kadar Abi tam bir eğlence mekanı gürültüyü ve mekanı sevenlerin yeri.Marina da geziyorum gözüme dalış teknesinin reklamı ilişti.Müşteri gibi gittik tabi soruyorum nasıl oluyor fiyatlar ne nereye gidiyorsunuz vs.. Elemana ihtiyacınız varmı dedim...Neyaparsın dediler ..üç yıldız cmas dalgıcım dedim...Yarın gel görüşelim dediler....kalacak yerim yok dedim ..Teknede kalırsın dediler ...

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İşte Bodrum macerası böyle başladı ..Kalacak yer ararken birde iş bulmuşmuyduk ..önemlide olan macera değilmiydi tadını çıkar end650 dedim.
yaklaşık bir ay çalıştım ve dalış yaptım. Sağolsunlar yeni arkadaşlar farklı kültürdeki ( yabancı turist) 7 den 70 e insanlarla tanışma ve konuşma fırsatı bulabildim .Güzel oldu Akşama kadar Güneş ve deniz ,eğlence iyi oldu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 01, 2006 9:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

oh oh. hem ziyaret, hem ticaret
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 01, 2006 10:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gerçekten öyle oldu..Weaponx

Daha çok resim var ama Sizlere Türkiyenin Tek Dünyanın En büyük Sualtı müzesinden birkaç resim göstereceğim.

Alttaki resimde görülen oda işkence odasıymış .Mankenlerle temsil etmişler insanın kanını donduran görüntüler var.O zamanda tutsak aldıkları gemicileri buraya getirip işkence yapıyorlarmış.

Bunlarda Batan ticaret gemilerinden çıkarılan amfor vb. eşyalar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 01, 2006 1:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Neyse Bodrum macerasını fazla uzatmayayım.. işte böyle bir ay takıldım.

Sabah erkenden iki yıl önce begendiğim Ege sahili boyunca bu sefer tam ters istikametten Akdenize -Antalya istikametine doğru yol almaya başladım.Yeni maceralar beni beklemekteydi.

İlk durağım Marmaris ..Bu yol çok hoşuma gidiyor

İlçe merkezine varmadan bir kahvaltı ve çay molası veriyorum.Bu arada Avustralya vatandaşı olan bir İrlandalı turistle karşılaşıyorum. Merhabalaşıyoruz motorsikletci olmamız hemen kaynaşmamızı sağlıyor ..Bizde gezdiğimizi zannediyoruz ...Adam Bu zaat Avustralya da lokanta işletiyor Gemiyle Avrupaya gelmiş ve Avrupada iniyor oradan Türkiyeyi gezmekte Hoş muhabbet bir arkadaş ve özellikle sıkı bir Endurocu ..Ama altındaki BMW HP model inanın yakından görme fırsatı bulduğum ve çok beğendiğim sağlam bir makina Diyebilirizki Hard ve büyük hacimli sağlam bir enduro. Ben bu motora bittim arkadaşlar bilmem siz ne dersiniz.

Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar