Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - uçan CR250R'm ve ben

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

uçan CR250R'm ve ben
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Üye Fotoğrafları
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Hzr 09, 2006 4:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Barış Hoş geldin .

Yeteneğin farkedilir düzeyde. Tebrik ederim . Yarışlara katılıyor musun?

Ha bide Cooper a msn adresini ver istersen daha hızlı yazışırsınız.

Saygılar

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
serhattepe
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Hzr 09, 2006 6:28 pm    Mesaj konusu: merhaba Alıntıyla Cevap Ver

barış uçmayı babandan öğrendin galiba...
cok iyi...
artık diyorsun birde kanat takıp uçma zamanı...
gayet güzel...
al ppl ni oda ayrı bir zevk...
gorusmek üzere...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
teo
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 09, 2006 8:25 pm    Mesaj konusu: Re: uçan CR250R'm ve ben Alıntıyla Cevap Ver

kingOfTheExtrem demiş ki:
Merhaba arkadaslar bugün yine babamla motocross pistine gittik ve orada babamın çektigi güzel pozlarımdan ikisini sizinle paylaşmak istedim bu arada artık ileriye dogru 21m katetmeye başladım hedefim bu yazın sonunda 30m.
Fotolar sizce nasıl

Yahu barış ,bu resimlerdeki yer bizim ankara pisti değil mi? Bizim büyük rampadan mı 21 mt uçuyorsun? Vay barışım vay helal sana yaw.Ama piste tekrar gittiginde yanında metre olsun bi ölç bakalım rampanın çıkışından viraj dönüşü kaç metre .
Bu arada bu hafta sonu pazar günü ordayım kontrol etcem Very Happy görüşmek üzere.Hem beraber atlarız canın sıkılmaz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 09, 2006 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hepinize tesekkürler arkadaslar yorumlarınız için. Rampanın çıkışından viraj dönüşü 35mt civarında. Ama malesef bugün gidemedim babamın göz doktoru miyop yerine hipermetrop gözlük numarası vermiş onları düzeltmekle ugraştık. Teo büyük ihtimalle pazar günü orada olamıcam cumartesi günü ışık dagına gidioz oraya tırmanıcam pazar günüde babamın şehirdışına çıkıması gerekio pazartesi uçuşları başlıo ama zaman bulursak geliriz o zamn orada kesin görüsürüz zaten yanlız oldugumda canım sıkılıo orada fazla basmıom gaza gelmedigim için inş görüsürz...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 09, 2006 10:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu arada geçen sene lisansımı aldım son yarışmaya katılıodum ankarada antrenman günü gayet iyiydim ama motorum xlr125 idi ve lastikleri kuru yol lastigi idi yarışma günü yerler feci oldu zaten sadece tecrübe olsun diye katılacaktım ama katılamadım malesef ama bu sene çogu yarışmaya katılıcagım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Üye Fotoğrafları Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar