Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - "19-20 Mayıs Taraklı-Karagöl-Karasu Resimleri"

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

"19-20 Mayıs Taraklı-Karagöl-Karasu Resimleri"
Sayfa 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
transalp
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr May 21, 2006 1:46 am    Mesaj konusu: "19-20 Mayıs Taraklı-Karagöl-Karasu Resimleri" Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili endurocu.com dostları; Öncelikle bu buluşmayı sağlayan Avrasi3(hasan) Arkadaşımıza teşekkür etmek istiyorum. Taraklı'ya Cuma günü vardığımızda bizi hemen buldu ve büyük bir misafirperverlik gösterdi. Öncesinde SONARTÇI ile irtibat sağlayan sevgili Serpil(Muhbir), bizi Sakarya da çay'a davet etti.. MAQARA(Ayhan) eşliğinde serpile uğradık, kuğulu parkta çay ve sodalarımızı içtik.. MAQARA karasuya gitmek üzere ön lastiği patlak halde bizden ayrıldı, biz de Taraklıya devam ettik..
Fazla sıkmadan resimleri sıralamaya başlıyorum oldukça fazla resim çekmişim Razz seçmek ve yerleştirmek oldukça zor oldu.
Karagöl de tanıştığım endurocu.com üyesi ve diğer motor sitesi üyelerine yakın ilgi ve alakaları için de teşekkür ediyorum..
Samsun'dan gelen sevgili okuryazar(Şinasi) ile tanışarak özlemimizi giderdik, Samsundan katılan dostların sıcaklığı inanılmazdı, teşekkürler..
ve tekrar teşekkür sanırım Avrasi3 Hasan kardeşime, inanılmaz bir performans sergiledi, böyle bir grubu ağırlamanın zorluğunu bize hiç yansıtmadı, Taraklıya gelenlerin hepsiyle neredeyse tek tek ilgilendi, inanılmazdı, sağol, varol, iyi ki varsın.. Bu arada erken ayrıldığımızdan cuma günü köftelerini helal edin zira cumartesi görşmemizde hala bir masraf çıkartılmamıştı, borcumuz, borç Crying or Very sad
Dönüş de karasu ya uğrayıp MAQARA ya olan vefa borcumuzu ödedik, hatta bir gece önce takırdayarak geçirmişken, saat 3 sularında kendimi karasu sahillerinden denize attım ve süper bir yorgunluk attım Wink
Hadi bakalım, resimleri merak edenler için Taraklı resimleri..

Transalp-Maqara-Muhbir-Sonartçı (Sakarya)

Taraklı Yolu

oldukça virajlı ve tırmanması bol bir parkur

İşte süper Avrasi3 Hasan kardeşim Taraklı Belediyesinde Makamındayız..

makam penceresinden bir görüntü.

Taraklı merkezden kareler..

Yarışmada çekilen Filmler içinden en iyi karelerin seçilmesi ve çerçevelenmesi buluşması..

Karagöl yolu

Karagöl yaylası başlangıç noktası

kısa sürede çadırımı kurdum Laughing

Kamp alanından görüntüler..

Sonartçı, yöre halkıyla kaynaştı Wink

İşte Hasan kardeşimizin bizleri topladığı Orman gözetleme binası ve arazisi.. süper bir mekan içeride yatacak yerler hazır,manzara süper..

Tüm dostlar toplandık..

Bütün kızlar toplandı, helva olayı az sonra Razz

Helva sonrası Şinası(Okuryazar) Wink

Avrasi3 Hasan kardeşimizin oğlu Hüseyin, babasının yolunda candan bir şekilde bizlere yemek ve her konuda yardımcı oluyor..

Mangalın ev sahibi, e_erdun (ercü ) süper bir performans gösterdi, sevgili eşi de salata ve diğer tüm sunumlarda çok yardımcı oldu, kendilerine sonsuz teşekürler.

Veee Cuma günü sonu geliyor....son gün ışıkları..

Kamp gecesinde de temsili düğün ve çeşitli folklorik gösteriler vardı. Wink

Oldukça soğuktu dostlar, ateşler sabaha kadar hep yandı.. hala burnuma odun kokusu geliyor.. Cool

Cumartesi sabah saat 07.30 Laughing

Sonartçı kamp teftişinde Cool

Bence asayiş berkemal Razz

Olabilecek en güzel şey sabahın bir köründe yaylada demlik çay Rolling Eyes

Bu başlı başına bir topik konusu aslında Confused skyteam vakası, sevgili Hasan kardeşimde benim akıbetime uğramış vidalar dökülmekte Crying or Very sad el birliğiyle vaziyeti kurtardık, özellikle hala bloklarda duran nakliyeden kalan lastik takozları çıkartarak motora rahat bir nefes aldırdık Wink

Karasu-Kaynarca yolu

Karasu sahili..

sıcaktan, yoldan yanmış ve mayosunu da yanında katmış biri olarak kendimi Karadenizin serin sularına attım.. su oldukça güzeldi Wink

ve son kare, sevgili Muhbir, gördüğün gibi görevimi yaptım ve Sonartçıya motor kullanmayı öğrettim işte resmi Razz Razz
Herşey için teşekkürler tekrar..
transalp/Volkan

Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
PRECIOUS55
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr May 21, 2006 7:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

böyle güzel bir gezi ve raporuna ilk yazıyı ben yazdığım için mutlu oluyorum.hepinize teşekkürler.
MAQARA
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr May 21, 2006 9:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

suya girdin ha Shocked
bide bana deli derler
ee karasuyu nehride grödün nasılmış ? güzel dimiii
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr May 21, 2006 10:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

..

**VArEdErOTeAm**

En son transalpp_fatih tarafından Cum Şub 24, 2017 10:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
muhbir
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr May 21, 2006 5:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili transalp, ayşegül ve seni tanımak güzeldi.

yalnız sakarya merkezde çay içtiğimiz yer, çark mesire idi...

fotoğraflar ve anlatım çok güzel, elllerine sağlık,,,

şinasi abi, halit abi ve, yeşil şapka avatarlı abi Mr. Green ve akgün ile tanışmaktan ayrıca memnun oldum...akgün ile borçlar kaldı, ama neyse başka bir geziye bahane olsun bari Twisted Evil
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Sonraki
1. sayfa (Toplam 15 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar