Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Transalp için aksesuar bilgilerini buraya giriniz

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Transalp için aksesuar bilgilerini buraya giriniz
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
oktayoktem
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 29, 2007 9:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

not: TA nın koltuğuna gömülüp öne doğru gelmek beni rahatsız etti. 186 boy ile diz açımı biraz daha açabilmek için koltuğun kılıfını bir taraftan açtım sürücünün olduğu yeri süngerle destekledim şimdi çok daha iyi.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
enginsoyerdem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 30, 2007 2:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Değerli Dostlarım.
Ben her ne kadar BMW'ci de olsam,siz değerli HONDA'cı dostlarıma bir tavsiyem olacak.Bilhassa İstanbul'da oturan Honda kullanıcıları için kesinlikle HONDA MOTOTAL'i(Sina AFYONERİ) tavsiye ederim.
Motosikletle ilgili aklınıza ne gelirse hem en kalitelisini,hem de en uygununu alabilirsiniz.
Sadece HONDA'cılar için değil,tüm motosiklet kullanıcıları için mutlaka uygun bir ürün var,gidin görün.
www.mototal.com.tr 0216 347 61 71 - 346 67 67 - 449 12 05.
Bunları reklam olsun diye yazmıyorum,yanlış anlaşılmasın.
Ama işin gerçeği,MOTOTAL gerçekten de gidilmesi görülmesi gereken bir motosiklet mağazasıdır.MOTOTAL=KALİTE.
Zaten Sina AFYONERİ'de Türkiye'de bu işin uzmanıdır.
SAYGILARIMLA.
Engin SOYERDEM.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
cen-art
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 30, 2007 10:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Very Happy canaydın hoşgeldin iyiki geldin uzun zamandır TA cıya rastlamıyorum motorun hayırlı olsun TA hakkında bilgileri paylaşalım aksesuarın haricinde teknik sıkıntılarda var.benim çantamda 52 lt. 2ad n102 ancak sıgıyor aktif kullandıgım için çantam çok işimi görüyor yanlız son zaman dikkat ettim 160 km ye çıktıgımda motor yalpa yaptı yakında bakıma girecem balanstan olabilir diye düşünüyorum yada turbulans yapıyor ama iki kişi 180 km yi geçtim o sallamayı yapmamıştı TA cılarla görüşmek güzel. Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
cen-art
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 30, 2007 10:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

engin haklısın sina abinin tecrübesinden faydalanırım gidip ona ve ekibine sorarım ama yine araştırıp aklıma yatan yerden alışverişimi yaparım Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
tibyan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 16, 2008 8:16 pm    Mesaj konusu: Kappa en iyi çanta (!) Alıntıyla Cevap Ver

2-3 ay önce kappa çanta aldım (26 lt honda cbf 150 ye) bu süre içinde yatağındaki tüm lastikler düştü aldığım yere gittim garanti kapsamına girmez dedi ,muhatabını, distribütörünü aradım yok.şu an çantayı kullanamıyorum, forumlara bakarak almıştım , sanırım bunu satanlar forumlara girip reklam yapıyorlar bizi kandırdılar, 100 lira vermiştim tabii helal etmiyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar