Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - T.A. yenimotor,1.düşüş,2.düşüş:) hepsi bubaşlıkta!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

T.A. yenimotor,1.düşüş,2.düşüş:) hepsi bubaşlıkta!
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ihtiyar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 8:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

güle güle kullan.TA dan düşmek trıplx villadan düşmeye benzer.35 yıllık motorcu olan bende TA yı alınca haftasında düştüm. ama ben tecrübeliyim.hemen iki elimi kaldırdım.TÜRKİYE diye bağırdım sonra vınn.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
pedroman
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 10, 2007 5:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende TA mı 4-5 ay önce aldım ve ilk motorum sayısız düştüm ama bunların hepsi 0 ila 20 km arasında kendi kendime oldu ya off road da yada kaygan yolda vs.. Cidden sizi okuyunca kendimi yaşadım.. bunlar işn baharatlı tarafı ve işallah hep böle kalır ve daha büyük kazalar olmaz.. Ki TA için ben pek sanmıyorum cunku b_bullseye a katılıyroum raconu cidden bu şekildeki düşüşler..

Tek derdim 2. el olması nedeniyle de daha önceden ve sonradan benim eklediğim granaj çizikleri ve kormua demiri aşınmaları.. Ne yalan diyim beni çok fazla bozmuyor bu kadar faça ama olurda gıcır olsun istersem nedir yeni granaj fiyatları yada üstüne iyi bir yama yapılabilirmi? Yardımcı olaibilcek varsa çok sevinirim..

Ha birde düşmekten koruma demiri tam öne orta eksenden bağlandıkları yerden ayrılıp sıkışmalarına neden oldu servis mi ustamıdır onun ilacı?? teşekkür ederim..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
JAK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 10, 2007 6:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

geçmiş olsun.
sağa dönmek zordur..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
cen-art
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 13, 2007 1:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sanchez olur böyle vakalar bende hep oldugum yerde yatırırım aman aklında olsun ta yı yerden yanlız başına kaldırma en az bir iki kişiden yardım iste hiç gerek yok 200 kg.koruma demirin varmı yoksada iyi marka al mutlaka çok işe yarıyor

Cengiz ÖNEN -cen-art
İSTANBUL

2006 TA

Enduro olsun çamurlu olsun.
http://www.karbondizayn.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
transalp_semih
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 27, 2007 9:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

düşmek önemli!!!değil düşe düşe insan tecrübe ediniyo ama en ufak bir sakatlanmada herşey bitiyo asla motosiklete binemiyo insan!! kesinlikle koruma şart!!!!! adam bakkala giderken bile salak bi taksici adamın sakatlanmasına yol açabiliyo ! bu tarz kazalar çok oluyo burada(ANKARA)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar