Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - T.A. yenimotor,1.düşüş,2.düşüş:) hepsi bubaşlıkta!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

T.A. yenimotor,1.düşüş,2.düşüş:) hepsi bubaşlıkta!
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
b_bullseye
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Nis 22, 2006 9:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

[quote="tuareg7878"]...CBR ın büyüsüne kaptırmış kendini viraja 150 km ile girince çıkamamış..quote]

TA alanların böyle bir derdi olmaz! Laughing TA 150ye çıkana kadar ohoooo.

TA'nın raconu zaten yavaş ya da dururken düşürmektir Smile Ben 3 kere indirdim motoru, üçünde de duruyordum ve motor bacaklarımın arasında yere indi. Bu derdimi de arka frene alıştıktan sonra giderdim diyebilirim. Elbet gene yatar motor ama artık en azından kimse yokken kendi hatam yüzünden yatırmayacağımı umuyorum.

Motor düşünce nedense gülemedim, hele koruma demiri taktırmadan önce indirdiğimde. Ben de buna çalışayım bari (umarım gerek kalmaz tabi!).

Yükseklik ile derdi olan arkadaşları anlıyorum, bacak boyuyla ilgili. Sonradan takılabiliyor mu bilmiyorum ama TA'nın opsiyonel alçak selesi var, belki işinize yarar.

Şehir içinde alıştıktan sonra yüksekte olmanın güzelliğini anlıyor insan. birkaç araba ilerisini görerek önlem alma şansınız artıyor. Şehir dışına 70-80 km çıktm, orada da oldukça rahat. Zaten benim böyle büyük bir motorla başlamamın birinci sebebi uzun yolda artçılı gidebilmek, ikincisi de küçük hacimli motorların cüsselerinin de küçük olması ve kendimi güvensiz hissetmemdi.

Herkese kazasız sürüşler dilerim.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
kiyak
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş May 04, 2006 5:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aynı dili paylaşmak güzel Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
tiryaki
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt May 20, 2006 8:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar ben de ilk motor olarak büyük bir seyler istiyorum, iki kişi binecek olacağımızdan.

Kesin düşecek miyiz ya! Düşmeden öğrenilmiyor mu?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
ihtiyar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 7:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili tıryaki armudun ve motorcunun dusmeyenı olmaz.dusmeyı bıleceksın.kafa kafaya carpısmaktan kesın sakınmalısın.dusme korkusu normaldır.zaten bu korku da motordakı heycanı yaratmıyor mu?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Tornado
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 31, 2006 8:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sanchez , yeni motorun hayırlı olsun güle güle kullan.Geçmiş olsun , sevincirici tarafı size ve motora bişey olmayışı.Zaten endurocular ve enduro motorlar düşmeye kalkmaya alışık Very Happy çoğumuzun başına gelen olağan kazalar siz anlatınca bende kendimi yaşadım.Kazasız sürüşler , selamlar.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar