Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - DL650 Sorunları

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

DL650 Sorunları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
specific
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 03, 2005 4:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Maqara senin gibi hard endurocu bir adama DL650'yi önermiyorum, Bergama'da çamura saplanan DL650'yi hatırla! Laughing şaka bir yana 14.000'e biraz daha ekleyip Fazer'a ne dersin? Smile ha Vstrom ha Fazer! (Vstrom ve Fazer'cılar ayaklanacak şimdi Razz )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
specific
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 03, 2005 4:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Maqara senin gibi hard endurocu bir adama DL650'yi önermiyorum, Bergama'da çamura saplanan DL650'yi hatırla! Laughing şaka bir yana 14.000'e biraz daha ekleyip Fazer'a ne dersin? Smile ha Vstrom ha Fazer! (Vstrom ve Fazer'cılar ayaklanacak şimdi Razz )
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Athca
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 06, 2005 10:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MAQARA akbank ile görüştüreyim seni ikinci eli veriyolar. Gerçi ben sıfır aldım. 24 Ay vade ile ayda 560 ödüyorum. 11.000YTL'sini kredi verdiler. 3.000 YTL peşin verdim. Kaskoda ise Banka beni serbest bıraktı. İsviçreden yaptırdım Yıllık 750YTL, Ayda 130 ödüyorum onada..
Athca
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 06, 2005 10:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

MAQARA akbank ile görüştüreyim seni ikinci eli veriyolar. Gerçi ben sıfır aldım. 24 Ay vade ile ayda 560 ödüyorum. 11.000YTL'sini kredi verdiler. 3.000 YTL peşin verdim. Kaskoda ise Banka beni serbest bıraktı. İsviçreden yaptırdım Yıllık 750YTL, Ayda 130 ödüyorum onada..
Athca
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 06, 2005 10:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
7. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar