Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Benelli TRK 502(500cc) MAXİ ENDURO boyutlarında

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Benelli TRK 502(500cc) MAXİ ENDURO boyutlarında
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
likya
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 28, 2015 10:48 am    Mesaj konusu: Benelli TRK 502(500cc) MAXİ ENDURO boyutlarında Alıntıyla Cevap Ver

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Ksm 28, 2015 1:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Fotoğraflara bakıyorum ve karşımda BMW GS görüyorum...
Taklitler aslını yaşatır.. Ayrıca egzos hiç olmamış. Bu gövdede moped egzosu gibi zayıf ve cılız kalmış.
CC hacmine göre kıyaslandığında depo ve ön grenaj abartılı durmuyor mu sizcede?
Fakat yiğidi öldürelim hakkını da yemeyelim; renk kombinasyonu güzel oturmuş.
Bilgi varsa fiyatı nedir birde onu öğrenelim likya Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
berkcigdem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 28, 2015 3:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence ilk bakıldığında al benisi olan bir motor gibi duruyor.

Bende bazı hatlarını multistradaya benzettim. gs - multistrada karışımı olmuşda olabilir Smile

Göstergesi falan gayet tatlı ve yeterli duruyorur. Sadece ön camdaki demiri biraz daha kısa tutabilirlermi diye düşündüm , gözüme biraz uzun gibi geldi.

Galiba metzeller üzerindeki lastikler neyse en azından dandik bir lastik koymamışlar.

Alçak bir oturuş pozisyonu var gibi duruyor resimlerden bakıldığında tahminen sele yüksekliği maks 80 cm gibi birşey. bu bakımdan benim gibi 1.70 olanların rahat edebilceği bir motora benziyor. Eğer birde ayarlanabiliyorsa ohh mis Smile

Sele pozisyonuna göre gidon yüksekliği falanda hoş duruyor , üzerindeki touring camda bu sayede baya iş yapıcakmış gibi. ( aftermarket alışverişine gerek kalmayabilir )

500 cc 47 hp gibi 45 NM tork üreten bir motor. torku 50 falan olsaydım çok daha keyifli olabilirmiş. beni en çok şaşırtan tarafı 170 kg olması oldu ciddi anlamda hafif. eğer gerçek ise. yalnız bu sıvı mı kurumu bilmiyorum fakat sıvı ağırlığıda tahminen 200 kg dur en fazla. (kilo ağırlığını internetten buldum yanlış olabilir çünkü yabancı bir sayfada 210 kg yazıyordu )

20 litre depo mevcutmuş ki bence çok iyi . Uzun bir mevzile sahip olabilir bu durumda tahminimce 400 kmden aşağı yol almaması lazım sakin kullanımda.

standart abs li üretiliyor diye okudum.

Fakat egzos bencede hiç olmamış. gerçekten çok cılız kalmış. daha doprusu ben egzos borularını falanda sevemedim bir türlü daha bir gösterişli yada daha tatlı birşey yapabilirlermiş bence.

Arka ışıklandırma fren / sinyal biraz daha büyük olabilirmiş özellikle sinyaller resimden bakılınca baya küçük duruyolar Smile

Birde ben hiç bir zaman hiçbir motorda sevemedim arka tekerdeki çamurluğu Smile

Bende ne kadar çok detaya takılmışım ya Smile

Bu arada fiyat tabikide önemli ama zannetmiyorum çıplak hali 27 binden aşağı olsun. TNT600 modeli 9000 euro civarlarında çünkü.
Başa dön
likya
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Arl 01, 2015 10:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

güzel tarafıda o depo grenaj sele....piyasa cok buyuk bır bosluk ve eksıklık doldurmuslar cunkı normalde CC dustumu motorun boyutlarıda dusuyor fıyatı bılmıyorum egzos kımse sorun etmez seleye fılan baksana hep aklıma gelırdi ornek GS 1200 kasa sadece motoru 650 cc ama yapmıyorlardı dolayısıyla guzel ve konfor ulasılamayacak kadar pahalı oluyor ANADOLU DA BIR EV PARASI bu motor son yıllarda turunun ılk ornegı elbette gs degıl taklıtte denılebılrı ama koskoca triump tıger serısınde bunu yapmadı mı ? fakat daha cok mutıstrada benzıyor fıyatıda sole 22 -25 arası olursa turkıye sartlarında harika olur şimdi bır rahatsız tenere bınmek var kı bana gore o sınıfın kralı ayrı konu .....bırde bunun konforunu yasamak var..Yeni ehliyet sistemine göre maks sınır 48 beygir olduğu dusunuldugundede ıyı fakat tekrar baktımda egzos gerçekten cok kötü yaaa
Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Çrş Arl 02, 2015 1:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

berkcigdem demiş ki:
Göstergesi falan gayet tatlı ve yeterli duruyorur. Sadece ön camdaki demiri biraz daha kısa tutabilirlermi diye düşündüm , gözüme biraz uzun gibi geldi.

Berk o sorunu ben Photoshop ile hallettim Very Happy Garmin Zumo 590LM pek şık durdu orada.

berkcigdem demiş ki:
Fakat egzos bencede hiç olmamış. gerçekten çok cılız kalmış. daha doprusu ben egzos borularını falanda sevemedim bir türlü daha bir gösterişli yada daha tatlı birşey yapabilirlermiş bence.

Egzosu da sen hallet artık kardeşim. Tak Akrapovic'i gümbür gümbür gitsin Twisted Evil
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar