Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - EICMA 2015 Milano/Italy

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

EICMA 2015 Milano/Italy
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 23, 2015 12:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

fiyat sağlammış ama ne olacaktı zaten,
ee yorumlarını alalım abicim AT için
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 25, 2015 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Göksel üstadım, fuarda CRF 250 Rally var mıydı?
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Çrş Ksm 25, 2015 10:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

turkizmir demiş ki:
Yine Milano,
Yine EICMA,
Yine Motosiklet dünyası
Yine muhteşem şovlar,
harika hediyeler, stcikerlar, çantalar, broşürler, anahtarlıklar, kalemler...
Motosikletler mi?
lasnman sadece Africa'da vardı, Benelli'nin endurosunu gördük, bimoto pazara güçlü geliyor.
BMW'nin 300cc'lik en küçük akrdeşi muhteşem...
Seri üretimde satışa sunulan En pahalı motor BMW'de nsonra 11600DOLAR(fiyatı dolardır) ile Africa alıyor...daha pahalıları varda bizim kategoride değiller...

Ne yalan söyleyeyim ki Africa Twin yeni kasasıyla olduğu gibi fiyatı ile de şaşırttı beni.
Açıkçası ne kasasını ne de fiyatını pek sevemedim. Ama tabii resimlerden gördüğüm kadarıyla..
Yakından incelemek, dokunmak ve üzerine çıkmak isterdim. Görünen o ki Moto Bike Expo 2016'da herkes ona bir parmak atacak Very Happy
11.600 Doları hakkediyor mu göreceli ancak kim ne dersin eski kasası gibi heybetli ve görkemli gelmedi bana. Tamamen kişisel görüşümdür...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 4:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evettt A.T. için benim kişisel görüşüm bu motor Türkiye'de yine benzinle gidecek, 998cc moto bloğu ile 95beygir güç ürettiriyor ancak tork üretemiyor. Torku 98Nm'de kalmış. Hemde maksimum torka ulaşabilmeniz için 7500d/d 'leri görmeniz gerekiyor, maksimum torkta da menzil 21 km ile sınırlandırılmış...
Yani elinizin ayarını çok iyi yapmanız gerekecek bu motorun üstündeyken. Öyle gaza gelip hızlanayım uçayım dediniz mi , zevkiniz doruğa ulaşınca sigaranızı benzinlikte tüttüreceksiniz demektir.
bu motrda herşey opsiyonel, F650 funduro ve strada hariç enduro sınıfında 1992 yılından bu yana ürettiği bütün klasmanlarda ön arka ABS'si, elcik ısıtması, ayarlanabilir koltuğu, ayarlanabilir amortisörleri ile yaşlı BMW'ler bile 2016model olacak bu motorun çok çok çok üzerinde kalıyor. istediğniiz herhangi bir şeyi en az 1000EURO fark ödeyrek alabilirsiniz....
örneğinnnn ABS, çünkü standart modeller iBAZ model ve bomboş, herşey n farkını ödeyerek sahip olabileceksiniz.
motorun üzerinde biraz Capanord, biraz transalp, biraz pan biraz biraz herşey var. ne yazık ki özgün bir model değil.
Standart ağırlığı 208 kilo ile bihai tüketicisine veriliyor, siz paket ekledikçe yada paketli motoru almak isterseniz 242kilolara kadar ulaşıyor ama tork üretemeyen bir makina için 242 kilo+sürücü+artçı ciddi yakıtla sürücüsünün cebinde ki hortum gibi olacak...
1100cc 80beygir R1100GS bile 95nM torku 4500-4600 devirlerde üretiyorken bir litre ile 26km menzil veriyor.
Daha bunun parça tedariği var, servis bakım periyotlarındaki malzeme sarf değerleri var ..varda var...
Fuarda da ne yazık ki göz doldurmadığını ve etrafında Yamaha BMW Kawasaki motorlarında ki kalabalığı göremediğini belirtmek isterim.
yani kısaca standartı bomboş herşeyi opsiyonel olan bir benzin dostu daha geliyor Türkiye'ye...

Görüşlerim kendime aittir. Kimseyi, markayı motoru bağlamaz, kimseninde polemik yaratmasını istemiyorum...Grinin bile 50 tonu varken hele Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 26, 2015 5:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eee, peki CRF 250 RALLY var mıydı?
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar