Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Kısa bir aradan sonra yeniden Enduro :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Kısa bir aradan sonra yeniden Enduro :)
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Pzr Şub 15, 2015 11:23 pm    Mesaj konusu: Kısa bir aradan sonra yeniden Enduro :) Alıntıyla Cevap Ver

Herkese merhabalar, kışın kendini iyice hissettirdiği bu günlerde tekerinizden çamur eksik olmasın diyorum. Diyorum çünkü son enduro motosikletim XT600 ümü satıp önce Z750S sonra da Geopolis 250 almamdan bu yana 6 ay geçti. Ve 6 aylık bu aranın ardından hafif sıklet bir enduro ile tekrar yuvaya döndüm. Geçen hafta artık "endurosuzluğa" dayanamayarak, bayilerin elinde kalmış belki de son STR 250 yi aldım. Alır almaz, bayinin önünde 1.5 yıldır beklemekten rengi solmuş, pembeye dönmüş motorumun granajlarını ve selesini söküp ne zamandır yaptırmak istediğim 3d sulu kaplamayı yaptırdım. Kuyruk, ayna vs gibi arazide lüzumsuz Smile gereçleri iptal ettim. Sıfır Seleyi de granajlara uygun olarak tekrar kaplattım ve motor kendine geldi. Önümüzdeki haftadan itibaren raporlar gelmeye başlayacak diyorum Smile

[/img]

MASTEROFTORK
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Şub 16, 2015 9:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Counter and Strike gibi olmuş, Erkan hocam. Ellerine sağlık. Bu hafta yine havalar sıkıntılı yağış var, biraz toparlasın benim plastikleride söküp getireceğim, zift siyahı gofrajlı matın tillahı bir şeyler yaptıralım.
bayıldım yeni oyuncağına, sırada ben varım Smile , olmadı bende bi tane STR250alayın, XR3 tam bir yılan hikayesine döndü Smile)
Güle güle bin, kazasız belasız...
Aklıma geldi, küçük cclerle birde avrupa yapmalı ama tabii, küçük cc olduğu için artçısız Smile) olacak Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Pts Şub 16, 2015 11:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Göksel hocam teşekkür ederim. 108 kg, 17 hp basit, hafif bir model. Hafta sonları 3-4 saatlik dağ kaçamaklarında kullanmak için aldım. Büyük arka dislisi ile (51t) is yapar gibi duruyor. Bilmiyorum ben beğendim.
Senin parçaları da getir değişik desenler mevcut. Güzel bir çalışma ortaya çıkacağına eminim.
MASTEROFTORK
Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Şub 16, 2015 2:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Obaaaaaa Erkan hocam STR250 timsah gibi duruyor maşallah süper olmuş... Gaga, kafa, depo ve yan grenajlar timsah rengi ve deseni gibi geldi bana bittim eridim rengine Very Happy
Bence bunu satma büyük motor alsan bile bu elinin altında tüy siklet bataklık canavarı dursun mutlaka...
Hakkını vereceğinden şüphem zaten yok; timsahlar bataklığı sazlığı sever Mr. Green
Hem bak bu sene Göksel ve Serdar hocam küçük cc ile Karadeniz turu yapacaklar sende katılırsın harika olur

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
suzeko
Suzuki Grubu
Suzuki Grubu

MesajTarih: Pts Şub 16, 2015 3:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gökşin Hocam Teşekkürler. Küçük cc her zaman lazım evet. Büyük enduro ile dağ taş zor oluyor. Küçükler pire gibi. Ama uzun yola gelince onu bilemeyecegim Smile) uzun yola çift silindir 600 luk motordan aşağısı ile çıkmam. Smile) Çıkanlara da allah sabır versin derim. Anladın sen onu Smile)
MASTEROFTORK
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar