Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Bot ve Kask tipi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Bot ve Kask tipi
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 26, 2014 5:38 pm    Mesaj konusu: Bot ve Kask tipi Alıntıyla Cevap Ver

Herkese merhaba,
Geçen gün mağazada kask ve bot baktım. ne sorsam 400tl civarı. şimdi mevcut kaskım eski ve durumundan çok eski değilim. botum da yok. dolayısıyla ikisini de almam lazım. ama hem hafif arazide hem de asfaltta kullanacağım. dolayısıyla model seçimi önemli. vizörü çıkabilen cross tipli kasklar var. arazide vizörü çıkartıp gözlük takıyorsunuz. sonra da vizörü takabiliyorsunuz. bu tip kasklardan kullanan var mı? yorum alsam fena olmayacak. bir de tabi aynı konu bot için geçerli. iki durumda da kullanabileceğim model var mı bilen, kullanan? ben ne aşırı sert offroad yapacağım, ne de çok uzun ve çok hızlı asfalt yolculuğu.

http://www.motomaxonlineshop.com/4r-always-mix-touring-bot-pmu2320
http://www.motomaxonlineshop.com/ariga-mx999s-kros-enduro-kask-pmu2273
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Eyl 27, 2014 6:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Geçmiş olsun kendime;
kimseden cevap gelmeden ben hallettim bu işi. Motomax'a gittim. Ariga kask aldım.

www.motomaxonlineshop.com/ariga-mx999s-kros-enduro-kask-pmu2273

çok iyi olduğunu söyleyemem ama ECE 22.05 onaylı. kullanış yer ve şeklim dolayısıyla işimi göreceğini düşünüyorum. en azından şimdilik.

Çizme konusunda fazla seçenek bulamadım. hem offroad hem asfalt diye bişey yok. asfalt için daha fazla seçenek var. sonuçta bunu aldım
http://www.motomaxonlineshop.com/forma-siyah-adventure-bot-pmu2036

baya iyi görünüyor. belki şehir içinde zorluk çıkartabilir ama en azından korunaklı.

bel koruması:
http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-bel-ve-bobrek-koruma-pmu1726

tam boy almayı düşündüm ama giymekten sıkılabilirim dedim. giymeyeceğim full korumadansa, giyeceğim az korumayı tercih ettim. cekette koruma var nasıl olsa.

tamamı nakit olarak 740 tl tuttu. tabi bunun çoğu çizme. kızıma da pembe bir kask hediye ettiler. koruma falan hak getire tabi ama, benimki bayıldı tabi...

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pzr Eyl 28, 2014 1:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Serdar hayırlı olsun kask ve botlar çok güzel, kaskı kaça aldın bilmiyorum ama Acerbis Bluetooth versiyonlu olanı vardı.
Tercih edermiydin bilmiyorum tabii? Erkan (suzeko) kullanıyor ve çok memnundu...
Telefon ve Navigasyon kullanımlarında cidden çok işe yarıyor.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Eyl 28, 2014 3:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Goksin abi cok tesekkur ederim. Acerbisbaktim. Neredeyse ayni kask. Yani bana farkli hissettirmedi. İcinde farklilik vardir. Ama cok pahali. Onlar 400 tl civari. Benim aldigim 190tl mi neydi. Simdilik navigasyon ve interkom ihtiyacim yok. Zaten kulaklarim hassastir benim. Tıkayıp devam edecegim.
Başa dön
transalpp_fatih
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Eyl 29, 2014 12:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

güle güle kullanın...

**VArEdErOTeAm**
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar