Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - vstorm-tenere-transalp-versys

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

vstorm-tenere-transalp-versys
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ventus
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 22, 2013 2:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tabıkıde değil ama tek sılındır 130 140 a cıkınca otoyolda sıkıntılı oldugunu duydum koltuk seklıne bak herkez aynı seyı dıyor ama bu transalple kıyaslaması yanı yolculuga cıkılmaz dıye bır sey yok sadece torku cok dıgerı daha ıpeksı gıder ama cok yer tabıkıde aklı olan her endurocu tenere alır gercekten cok yönlü bir motosıklet ama yuksek bırazda sert kullanımlı 0 km alıcaksan gıt 2005 2006 r1200 gs al o paraya bulunur kralı o dur her sartta ama yok dersen gıt al tenere tabıkıde transalpla 150 km 1 mola verırısen tenere ıle 100 km bır verrısın erdem35 nıcklı bır arkadas var forumda ona mesaj at yıllarca transalp bındı sonra satark 0 km tenere aldı o konuyla ılgılı baslık var gır orda oku yazılanları ama mutlaka o cocuga sor o tenreyle mogolıstan fılan gezı yapıcaktı baslıkta USTEN FORUMLAR I TIKLA ORDA SATILIK -ALINIK BÖLÜMÜ VAR TIKLA ONU Tenere xtz 660 Arıyordum & Alındı Smile BÖLE BIR BASLIK VAR OKU AYRICA ORAYA MESAJ YAZ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
canislupus
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 22, 2013 3:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tesekkurler Ventus,

Bir Harley'ci olarak vibrasyon ve gurultuye oldukca alisigim, ve cok uzun yol yaptim Harley'ler ile Smile

Simdi Harley'den sonra bindigim her motor konforlu ve yumusak geliyor, vibrasyon hissetmiyorum bile, yakit tuketimleri harika Smile

Asfalt yolda, canta ve yolcu ile 120km yapsam konforlu bir sekilde bana yeter....tek derdim arka koltugun yolcu icin konfor saglamasi....Yamaha'yi aradim, Tenere icin test surusu yok....yakin cevremde Tenere'si olanda yok...

Yeni kasalari cok guzel, tek basima araziye dusunmeden vuracagim bir motor.....bahsettigin konuyu okuyup arkadas ile iletisime gecmeye calisacagim.

Tesekkurler,
Başa dön
ventus
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 22, 2013 4:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

var olmaz mı ama uzun hıkaye banda aynı ayarı cektıler sonra tenere geldı diye telefon actılar
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar