Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - er-5 & an400 takas hakkında

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

er-5 & an400 takas hakkında
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
legedama
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Mar 28, 2013 10:32 am    Mesaj konusu: er-5 & an400 takas hakkında Alıntıyla Cevap Ver

uzun bı arardan sonra tekrardan merhaba arkadaslar ısler nedeyıle forumda aktıf olamıyordum..suzuki burgman an400 ümü er-5 ile takaslayıp ustune 1500 tl para alıcam bırbır konsutuugm arkadaslrım ve sırketın kuryelerı sakın alma dıor bır ıkı cumle yazın onemlı 1 hafta içinde gelıcek motorsıklet artık viteslıye gecmek ıstıyorum ..neden herkez kötuluyor bu motoru motor bu arada 2005 model.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Mar 28, 2013 11:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çok yaktığı içindir ~Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
legedama
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Mar 28, 2013 11:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

4 lt yakıyor cok da değil .
Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Mar 28, 2013 2:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu benzin olayları oldukça karışık bir durum zaten Smile) , her zamanderiz, takılmayın diye. latife yapmıştım ama sakın alma diyenlerin ""neden sakın alma"" dediklerini açıklamaları gerekir aldebaran, sende burada ifşa edip , yorumlara göre karar verirsin. Değil mi arkadaşlar.
Bugün sıfır bir buzdolabı tv vcd cep teli alıp eve gidip kullanmaya başladığımzda bile "sıfır" olduğu halde sorun yaşayabiliyoruz. bu o firmanın kötü ürün ürettiğinden olmasa gerek değil mi?
CBF500 dinamik bir motor bildiğim kadarı ile. rüzgar vizörünü takmadan binmemen lazım , rüzgarı göğsüne yediğinden çok kısa bir süre sonra alt solunum yolu enfeksiyonu, ödemle uğraşabilirsin. mutlaka rüzgar vizörü ve boyunda oldukça uzun mutlaka gidon yükselticide isteyecektir. Sahibinden.com a girip CBF 500 yazıp piyasada ki parça teminini de inceleyebilirsin. zahiri fiyatlar bakımı yada sorunla karşılaşınca ne kadar bir masrafla uğraşacağını ve hangi parçaların daha çok satıldığına bakarak en çok hangi parçasının ömrünün çabuk dolduğunuda sentezleyebilirsin. unutmamak lazım orada sergilenene ürünler arz-talep durumuna göre alıcıya sunuluyor. olmadık bekleyecek bir parça bulmak çok zordur orada.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Mar 28, 2013 2:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

üstadım, bana yaptığın atıfı anlayamadım, yada hitap hatası oldu Smile
ama olsun sen diyorsan doğrudur Smile
şaka bir yana, kesinlikle haklısın, çok okudum araştırdım motor seçmeye çalışırken. hemen hemen her modelin fanatikleri ve düşmanları var. hatta forumlarda neredeyse hiç yazmayıp, sadece fikir sorulduğunda çamur atıp sebep söylemeyen insanlar var. er5 yılların motorudur ve beğenelim yada beğenmeyelim kendini ispatlamıştır. o motorun ne kadar yakacağı bellidir. her kişi de kendi kabul ediş limitlerini bilir. demek ki, her motor sahibine doğrudur. binilip bakılması, araştırılması lazım. sebepleri izah edilmemiş kötü yorumları ciddiye almamalı. onca mühendis çalışıp bu motorları ürettiğine göre bence her motor ön tanımlı olarak iyidir. çok çok kişiye uymaz.
Legedama, ayrıca motora bakarken birşey daha önemliymiş, son baktığım motorda bunu da anladım. kullanıcısı çok kısa olan bir motor vardı. sürücüsü gidonu değiştirmiş. öyle bir olmuş ki ben, gidon açısından dolayı gazı bile tam açamadım. yani baktığınız motor bile o seri hakkında doğru fikir vermeyebilir. kısacası, herkesten fikir alın ama bu iş gönül işi, kendi hatanızı kendiniz yapın bence
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar