Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 3 seçenek

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

3 seçenek
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Sal Mar 12, 2013 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aldebaran, aklın yolu birdir. Yarın veya en kısa zamanda üç makineyi de yakından inceleyin. Anlamıyorsanız güvendiğiniz bir ustaya gösterin.
Kafanızda size en sorunsuz makine hangisi ise ona odaklanın ve iyice araştırarak almaya çalışın.
Bazen motosiklet olayını aşarsınız notere gider satışını da alırsınız ancak ruhsat ile trafik şubeye gittiğinizde araç üzerine haciz çıkar Shocked
Donar kalırsınız ve Polis memuruna “NASIL YANİ” sorusu size birşey kazandırmaz çünkü olay bitmiştir.
Ülkemizde maalesef trafik kaydında haciz bulunan bir aracın noterden satışı mümkündür!
Sizi fazla karamsarlığa sürüklemek istemem ama satın almadan önce mutlaka bildiğiniz bir sigorta acentesine plakasını sorgulatın.
Çok temiz, leke yok denilen araçların “PERT” raporu olduğunu biliyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
emrello
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 12, 2013 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben de TA derim. Yakıt tüketimine o kadar fazla takılma bence. Birinin 4,5 yaktığı yerde TA da 5,5 yakar. Senede 10.000 km yapsan, ki kolay bir km değil, sana 470 TL ek yükü olur. Diğer artılarının yanında bence çok takılacak bir şey değil. (Tabii ki temiz bir makine olduğunu varsayıyorum.)

Parçası da ustası da bulunabilen bir makine. Yurtdışında peynir ekmek gibi parçası var hala. Fiyatları da makul.

Diğer motorların yedek parça durumları hakkında bilgim yok. Ama aynı durumda olsaydım TA'yı alır sonra da yavaş yavaş toparlardım.
emrello
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 12, 2013 10:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B demiş ki:
Aldebaran, aklın yolu birdir. Yarın veya en kısa zamanda üç makineyi de yakından inceleyin. Anlamıyorsanız güvendiğiniz bir ustaya gösterin.
Kafanızda size en sorunsuz makine hangisi ise ona odaklanın ve iyice araştırarak almaya çalışın.
Bazen motosiklet olayını aşarsınız notere gider satışını da alırsınız ancak ruhsat ile trafik şubeye gittiğinizde araç üzerine haciz çıkar Shocked
Donar kalırsınız ve Polis memuruna “NASIL YANİ” sorusu size birşey kazandırmaz çünkü olay bitmiştir.
Ülkemizde maalesef trafik kaydında haciz bulunan bir aracın noterden satışı mümkündür!
Sizi fazla karamsarlığa sürüklemek istemem ama satın almadan önce mutlaka bildiğiniz bir sigorta acentesine plakasını sorgulatın.
Çok temiz, leke yok denilen araçların “PERT” raporu olduğunu biliyorum.

Kesinlikle çok doğru. Ben motorumu noterden satın aldıktan sonra 67 TL'lik (altmışyedi) haciz çıktı. Sahibinin de haberi yokmuş. Tam bir ay uğraştık.

Çok dikkatli olmak lazım.

Bu vesileyle sorayım: Arkadaşlar, trafikten haciz bilgisi nasıl sorgulanır bilen var mı aramızda?
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 12, 2013 10:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yorumlar icin tesekkurler. Ben bu gune kadar hic arac alim satimi yapmadim. Arabam da olmadi. Sirket arabasi kullaniyorum uzun zamandir. Dolayisiyla dediginiz sorgulamalari ogrenecegiz artik. Yarin karar vereyim once. Hondaci ustam var. Kilometresini ve yasini cok bulacagindan eminim ama olsun. TA nin ufak tefek karenaj hasarlari varmis. Belki de iyi biseydir bu. F650 yi simdiden eleyecegim sanirim. Krank isi kafama takildi. TA ya odaklaniyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Çrş Mar 13, 2013 11:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gelişmelerden haberdar edersen seviniriz Aldebaran
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar