Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW F650 GS 2001 Marş Motor Kömürü (Sorun giderilmiştir)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW F650 GS 2001 Marş Motor Kömürü (Sorun giderilmiştir)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Şub 25, 2013 7:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arasacer, Maltepe de E5 in hemen yan sokaginda mototriple diye bir servis var. Ben gidip tanistim, cok duzgun adamlara benziyorlar. Bana cok methettiler zaten. Bmw servisi degiller ama fark etmez. En azindan neyse onu soylerler. İstersen google dan mototriple yaz hemen cikar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
arasacer
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Şub 25, 2013 8:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

En yakın zamanda gidip sormak istiyorum. Web sitelerinden baktım. Güçlü bir servis ağları var. Sadece BMW logosu yok diğer bütün markalar mevcut... Şimdi gerçekten merak ettim. Bir ara gidip bilgi alacağım. Bilgi aldığımda buraya not düşerim...

Kadıköy(Kızıltoprak) bölgesindeki motosiklet servislerine olan güvenim tamamen sarsıldı. Sadece BMW değil diğer enduro modelim içinde aynı şey söz konusuydu. Ufak bir sorunu halletmek için hem paramızı çalıyorlar hemde zamanı ve hemde insanı yoruyorlar... Birde tüp kuyruğuna girmiş gibi bir kaç hafta kendilerine mecbur bırakıyorlar. Neyse çok fazla yakındım fakat acı gerçekler bunlar... Smile Teşekkür ediyorum... Uğrayacağım...
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Şub 26, 2013 10:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arasacer, bende çok memnun oldum, bilgi ve birikimlerimizi paylaşırsak anlam ve güç kazanıyor diye düşünüyorum.
yakın zamanda izmire yolculuğa çıktığında, çıkacağında önceden buradan özel mesaj yada yine bu sayfadan haber verirsen organize olalım bizde, nihayetinde mesai saatleri içinde çok fazla sağa sola kaçamıyoruz ~Smile)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
arasacer
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Şub 26, 2013 11:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Evet, bende memnun oldum. Bu siteyi keşfetmem sizlerinde varlığının ne kadar değerli olduğunu anladım. Senelerdir buraları kaçırmışım. Mutlaka haber veririm. Aynı mesai saatlerini bende yaşıyorum. Yani ortak konular pek fazla mevcut... Smile İyi çalışmalar ve keyifli sürüşler...
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
emrello
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 27, 2013 11:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence de tamir edilebilir ama son çare olarak ebay'de bol miktarda gs marş motoru var. Fiyatları da uygun sayılır. Yani hiçbir şekilde 300-400 euro vermek zorunda değilsiniz. Hiç olmadı 50 gbp'ye çıkma veya yan sanayi bir motor alırsınız olur biter.

Hasanpaşa'da ERD ağır bakım diye bir servis var, kendilerinin bu işleri yaptığını sanmıyorum ama belki fikir verebilirler.

Gelişmelerden bizleri de haberdar ederseniz seviniriz.

Kolaylıklar...
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar