Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Bu motorları bilen var mı?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Bu motorları bilen var mı?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 31, 2013 3:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

pegaso tek silindir rotax olduğu için eğer ustam onaylarsa alınır diye düşündüm. km hesabını yapıyorum ve ikisi de sıkıntılı görünüyor haklısınız. cumartesi görüşüp soracağım zaten bakalım ne diyecek. benim kriterlerim çabuk değiştirmem gerekmeyecek ve uzun yola da çıkabileceğim, alınca uzun süre binebileceğim enduro klasmanında bir motor. marka veya görüntüyü çok önemsemiyorum ama 100 kilo ve 187 boydayım. dolayısıyla zaten alternatifler azalıyor. nx4 falcon da bu kriterlere uzun yol haricinde uyuyor. alırsam şehir içinde ve yakın civarda rahat ederim. ama satılık 4 tane var ve onlarında km hesabı çok farklı değil. ataşehir de var bir tane, belki cumartesi ona da bakabilirim ama o da çok daha genç değil. ayrıca 400cc altı da almak pek istemiyorum, sonra ilk uzun yok tecrübesinde yükseltme fikrine kapılmayayım.
önerebileceğiniz bildiğiniz bir motor var mı?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Oca 31, 2013 3:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

PEGASO rotax motora sahip, eğer binicisi iyi baktıysa sizi 400bin kilometreyi kadranda görene kadar sizi sorunsuz taşır.
Ama bakımsız piyade ise, işiniz çok zor gerçöekten zor. motor sizde olduğu sürece aksırıklarıyla tıksırıklarıyla uğraşmaktan zevk alamayacaksınız.

Rotax'a sahip diğer motor F650.
PEGASO enjeksiyonlu olduğu halde ne hikmetse çift karbüratorlü F650'den daha fazla benzin yakıyor. Ancak F650nin en küçük tıkırtı takozuna kadar her türlü parçasını bulabilmeniz çok daha kolay.

BMW Parçaları pahalı diyenlere kulak asmayın tamamıyle uydurma ve asparagas bir şehir efsanesidir. Ben çıkmalarının sıfır parçalarından daha pahalı olduğunu görmüş biriyim. ve zevk için ve ""acaba bakalım bu parçasıda varmı"" diyerek garip garip parçalarını sipariş etmişimdir ve çok komik fiyatlara gelmiştir parçalar.

Pegaso kullanan şu anda bir arkadaşımız var ama inanın ne elektirk derdi bitti, ne konjuktor, ne beyin,i ne rolanti tutuyor derdi çok.ama uğraşıyor birazda beraber uğraişıyoruz yürüyor yinede...
F650 sahibi olan iki arkadaşım var (biri benim eski F650) valla ikiside bakımsız piyadeler, şunu değiştirdinizmi, bunun vakti doldu hadi dökün yenleyin, zinciri yağlayın demekten dilimde tüy bitti , ama makinalar basıyorlar kontağa çalışıyor ve yola çıkıyorlar...
Herşey bi kenara """ŞANSTA OLACAK""
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Oca 31, 2013 3:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

siz izmir'desiniz değil mi? şu ilandaki motoru görme şansınız olur mu? 2004 çıkışlı diyor

http://www.sahibinden.com/listing/vasita-motosiklet-aprilia-italyan-atesi-2014-vizeli-112135904/detail/
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Oca 31, 2013 4:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İzmir'deyim.
Motor grubuyla fotosu var, acaba hangi motor grubu? bi logosu olsa süper olurdu. araştırırdık içerden de.
ama arkadaşla görüşeyim. Ben ctesi müsait oluyorum, gider bakar izin verirse gösteririz de ehliyetli bir servise...
öncelikle siz bir arayın söyleyin bakabilirlermi diye...bana bilgi verin!
Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Oca 31, 2013 4:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Araştırdım, sonucu özel mesajla size bildirdim...
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar