Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Transalp Debriyaj teli koptu :(

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Transalp Debriyaj teli koptu :(
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gokhanizm
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Arl 05, 2012 6:34 pm    Mesaj konusu: Transalp Debriyaj teli koptu :( Alıntıyla Cevap Ver

Yaklaşık bir buçuk senedir keyifle kullandığım Transalpime nazar değdi sanırım. Yeni bakımdan çıkarmama karşın Trafik ışıklarından kalkış yaptıktan sonra 50 km hıza ulaşmışken birden sol elimde debriyajın sertliği yok oldu. Hemen arabada öğrendiğim taktik geldi aklıma motor aragazı ile vites değiştirmek. Mecbur bu şekilde evin önüne vardım yaklaşık 2 km bu şekilde kullandım çok değil. Sad Shocked şimdi kopan teli kendim değiştirebilirmiyim bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilecek deneyimli arkadaşlardan yardım alabilirim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Çrş Arl 05, 2012 11:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gokhanizm, tabi değiştirirsin atla deve mi? Sen önce kırılan parçanın ve bölgesini gösteren bir kaç fotosunu koy bakalım, hatta dilersen ara beni konuşalım... Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
gokhanizm
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Arl 06, 2012 4:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ , ilgine çok teşekkür ederim. Bugün aradım hatta bu mesajı yazmadan 10 dk önce Smile ama ulaşamadım sana Smile
Foto çekemedim ama çekicem ! Kırık bi parçaya rastlamadım ancak; manetin orda kablo içinden geçen telde fazlalık var gibi yani manet boşta kalıyo..? Hatta kabloyu şöle küçük bi karga burun penseyle hafiften asıldım oda gelmedi ? Neutral
Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Arl 07, 2012 12:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gokhanizm, Ne demek hiç sorun değil, hıım mesajı geldi Avea numarasıydı galiba, ama rehberim de kayıtlı değil diye dönmedim geri... sen beni yarın sabahtan ara 9-10 gibi, sen aradığında şarjda idi tel... Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ozzy10
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Arl 07, 2012 12:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ demiş ki:
gokhanizm, Ne demek hiç sorun değil, hıım mesajı geldi Avea numarasıydı galiba, ama rehberim de kayıtlı değil diye dönmedim geri... sen beni yarın sabahtan ara 9-10 gibi, sen aradığında şarjda idi tel... Wink

kanka telefonda tedavi hizmeti , al sana sektör seni rahat bırakmıcaz yapcak bişey yok Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar