Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İstanbul-f650gs 2004 PTT sarısı

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İstanbul-f650gs 2004 PTT sarısı

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Turgut
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 06, 2012 10:37 pm    Mesaj konusu: İstanbul-f650gs 2004 PTT sarısı Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba

Hiç aklımda yoktu. Arada bir r50/60 klasik BMW lere bakardım. Eylül gibi birden bu işi ben yapmak istiyorum dedim. Nasıl oldu bilmiyorum. Kimse etkilemedi. Çevremde kimse yok binen. Bir filmden falan da etkilenmedim. Ama aşk başladı. Hemen ehliyet için bir okul buldum ardından Yamahanın Kilyos daki okluluna katıldım. Motor arayışları devam etti. CBF150 ile bu işi öğreneyim dedim, sana küçük kalır 250cc bak dediler. 250cc de beğendiğim motor bulamayınca naked mi street mi derken trekking ve doğa tutkunu olarak enduro seçtim. 2 hafta önce iyi olduğunu düşündüğüm f650gs ile karşılaşınca hemen aldım. Bisikletten F650gs ye atlamış oldum.

İlk defa geçen Pazar havanın da iyi olması ile boş bir alanda çalıştım. Duruş, kalkış, vites, fren, dönüş. Biraz güven gelince az trafikli bölgelerde dolandım ama oldukça stresli bir şekilde.Tam güven ne zaman gelecek bilmiyorum. Ama arabayı ilk kullanmayı başladığım gibiyim. Ordaki deneyime benzer bir şekilde zaman için de rahatlayacağımı sanıyorum. Bir de aşkımız kışın başladı. Şimdilik havaların ara ara iyi olması ümit edip sürüş denemelerine devam etmek istiyorum.

Eminim ,iş güç telaş içinde zor ama Küçükçekmece taraflarında biraz yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise çok da memnun olacağıma söylemek isterim.

Turgut.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
celiloglu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Arl 06, 2012 11:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız binin insallah hangi ildesiniz acaba ...
Başa dön
Turgut
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Arl 06, 2012 11:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İstanbul Küçükçekmece Halkalı'dayım.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar