Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 1150gs deki abs problemleri ve çözüm önerilerim.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

1150gs deki abs problemleri ve çözüm önerilerim.
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
atacolor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 03, 2008 10:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

a_vagrant demiş ki:
atacolor arkadaş seni kaydettim bile.Yalnız benim motor F650GS ama sanırım bunun bir sakıncası olmaz.Bu arada;Allah senin eline düşürmesin beni:
Herkese hayırlı bayramlar.

a_vagrant arkadaş 1-beni niye ve nereye kaydettin bunu anlayamadım silsen iyi olur. 2-allah seni benim elime düşürmesin derken bence bana karşı ayıp etmişsin.beni hiç tanımadığın halde niçin böyle yazdın bende sana senin dilinden ve daha ağır bir yanıt yazarsam iyimi olur veya hoşuna gidermi ?3-herkesi sevmek zorunda değilsin ama herkeze sataşamassın ben seni hiçbir konuda zorlamış değilim seni tanımam bilmem.seninle hiçbir işimiz ve birlikteliğimiz yok. biraz efendi ol çok şey kazanırsın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
the_venturer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 03, 2008 10:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

atacolor demiş ki:
a_vagrant demiş ki:
atacolor arkadaş seni kaydettim bile.Yalnız benim motor F650GS ama sanırım bunun bir sakıncası olmaz.Bu arada;Allah senin eline düşürmesin beni:
Herkese hayırlı bayramlar.

a_vagrant arkadaş 1-beni niye ve nereye kaydettin bunu anlayamadım silsen iyi olur. 2-allah seni benim elime düşürmesin derken bence bana karşı ayıp etmişsin.beni hiç tanımadığın halde niçin böyle yazdın bende sana senin dilinden ve daha ağır bir yanıt yazarsam iyimi olur veya hoşuna gidermi ?3-herkesi sevmek zorunda değilsin ama herkeze sataşamassın ben seni hiçbir konuda zorlamış değilim seni tanımam bilmem.seninle hiçbir işimiz ve birlikteliğimiz yok. biraz efendi ol çok şey kazanırsın.

1'in cevabı:Seni nereye kaydedeceğim arkadaş???!!!Benim ne demek istediğimi burayı okuyanlar anlamıştır.Sen anlayamamışssın.Demek istediğim;senin bu verdiğin cevapları ve iletişim bilgilerini bilgisayara kaydettim.
2'nin cevabı:Bu ironiden maksadım;İnşallah benim ABS'de sorun çıkmaz...Kimseye sataşma niyetim yok.Ama sen hakaret etmeye zaten başlamışsın:''biraz efendi ol...''
Burayı daha fazla meşgul etmek istemiyorum.
Yanlış anlaşıldığımı gördüm.Kusura bakma.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
atacolor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 12, 2008 11:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hangi sitede bu konuda(1150 gs de abs problemi ve çözümü konusunda) yazı yazdımsa taktir edilmeyi beklerken hep olumsuz tepkilerle karşılaştım türkiyede insanlar sanki üretken insanlarlera sataşıyor,kabullenemiyor, kıskanıyorken hatta kavga çıkarıyorken, kendilerini sömüren kişileri daha çok seviyorlar gibi bir fikre sahip oldum .
ayrıca türkiyede araştırma yaparak bişeyleri becerebilme gayretindeki insanlar hep gavurdan dahamı akıllısın boşver yaa gibi tepkilere maruz kalıyorlar,sanki yabancılar bu bilgilere doğuştan sahipmiş biz beceremezmişiz gibi bir kanı maalesef hepimizde biraz var.
bir alman bir japon bişey ürettiğinde bu ürüne ödeyeceğimiz bedel hiç sorun olmazken bir türk üretim yaptığında ona ödeme yaparken hepimizin pintiliği tutuyor ve kuruşların hesabını yapmaya başlıyoruz nedense Question Question Question
o nedenle 'DEVEYE BİZİM MİLLETEDE YARAR'
Very Happy
yinede konuyu güzel bir sözle tamamlamak isterim Shocked

Kim demiş gül yaşar dikenin himayesinde?
Dikenin itibarı ancak gül sayesinde!
Hz. MEVLANA
Başa dön
veldg
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt May 02, 2009 5:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selamlar muğla marmaristen ismail 2000 model 1150 gs motorumun abs arızalı ışıklar tektek yanıp sönüyor izmir serviste biraz bilgisayarla açmaya çalıştılar olmadı değişmesi gerek diyorlar siz tamir etmişsiniz bana yardımcı olurmusunuz? bu abs çok kafama takıyorum şimdiden teşekürler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
atacolor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 01, 2009 9:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ismail kardeşim senin sorunu çözebileceğime %99.99 inanıyorum ne zaman dilersen beni arayabilirsin

email(msn): atacolor@hotmail.com veya
tel 0532 2169528
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar