Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - honda motorsiklette üretim hatası

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

honda motorsiklette üretim hatası
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
transalpp_fatih
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Nis 23, 2009 10:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

konu ile ilgili bütün yazışma ve raporlar..................

**VArEdErOTeAm**
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
erolkutlu
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Nis 23, 2009 11:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sn. Hondamotor35 dostum, öncelikle sizleri hakkını arayan bilinçli bir tüketici olduğunuz için kutluyorum. Haklılığınızı da "mahkeme kararı ile" ispatladığınız için ayrıca tebrik ediyorum. Bir Honda motosiklet kullanıcısı ve müşterisi olarak sizin gibi herhangi bir sorun yaşamadığımı, motosikletimi gerek alırken gerekse de sonrasındaki hizmet aşamasında ANES Motor tarafınan fazlasıyla ilgiyle karşılandığımı belirtmeliyim. Bu nedenle Sn "pelletizer" ağabeyimize katılıyorum, ve olayın tamamen yetkili bayinin ilgisizliğine ve saygısızlığına bağlıyorum. Honda dünyada kendini marka olarak ispatlamış ve müşterisinin arkasında çok başarılı şekilde durabilmiş birkaç firmadan birisidir. Bu konuda İzmirde bulunan; Motor'dan ve Müşteri ilişkilerinden Bihaber Bayii'yi DERS alması için Özellikle Istanbul'daki Pazarbaşı Honda Motosiklet Bayii Sn. Engin Pazarbaşı'ya kurs görmeye gitmesinde fayda var. Motosikletimi almadan önce beni bu kadar ciddi bilgilendiren ve bana böylesine zamanı kendi Bayim ANES Motor bile ayırmadı! Son Söz olarak diyeceğim odur ki birçok şey İnsan İlişkilerinde biter, bunu başaramayanlar da ESNAF olamaz.

Sn. Hondamotor35 mağduriyetinizin en kısa zamanda giderilmesini temenni eder, harika seçim yaptığınız NT700'ün problemsiz bir modeliyle kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Nis 23, 2009 2:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Üzerinden 1 yılı aşkın bir zaman geçmesine rağmen mağduriyet hala devam mı ediyor?

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
tigerblood
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 23, 2009 4:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hondanın bu duruma sessiz kalması çok ilginç .. en azından problemi tarafsız anlamak için motoru istanbuldaki başka bi servisede götürebilirdi.. yada şekerpınardaki fabrikasında durumu çözebilirdi.. ( goldwinglerde fabrikasyon hata olduğu için 2005 senesinde tüm goldwing sahiplerini ikinci el dahi almış bile olsalar bulmuşlardı ve hepsinin motorlarını bir amerikadan birde japonyadan olmak üzere mühendisler gözetimi altında mtorların fabrikasyon hataları düzeltilip cilalayıp parlatıp yanlış bi elektrik uygulaması dahi varmı yok mu diye tek tek inceleyip müşteriye temiz bir şekilde geri vermişlerdi..) o yüzden ben hondanın bu duruma sessiz kalmasna şaşırıyorum..

[img]http://i751.photobucket.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar