Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - YERLİ ÜRETİM MOTO BOT

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

YERLİ ÜRETİM MOTO BOT
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
vedat51
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Nis 20, 2007 10:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkaaşlar tam takım giyinsek birazda hesaplı olsa nekadar verrm sizce

kask mont bot mot
herşeyiyle

sevgilerle
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
zek626
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Arl 09, 2007 11:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar bende fiyatı makul olduğu için bu botlardan almıştım.sorunlarını söyleyeyim siz karar verin alıp almamaya görüşlerim objektiftir kasıt yoktur.

1.Bot alıyorsunuz koruyuculuğu yok neden? çünkü içi karton arkadaşlar bi kaç ıslanmadan sonra şekli bozuluyo doğal olarak şekilsiz iğrenç duruyo.

2.Cırtı bozuluyo durup dururken gevşeyerek rahatsız ediyo.Dur, düzelt hi hoş olmuyo hele ki grup sürüşlerinde durupta ahengi bozmamak için giderken bu işlemi yapmak daha da kötü.

3.Bağcıklarının ayakkabıya birleştiği yerler kopuyo haberiniz olsun.

4.Bazı kazalardan sonra bu botun fotolarını görürseniz internetteki (motobot diye aratınca çıkan sonuçları inceleyin) adan yolda sürüklenmiş süper koruyucu bot diyo. Ya arkadaşlar bırakın allah aşkına hiçbir darbe almamış bot sadece yere sürtünmüş.Koruyucu botlar ayağınıza motor düşer yandan araba faln girer o zaman korur.Yolda lowside oluyorsun ayağındaki bot deri ve deride sürtünmeye çok dayanıklıdır yani bu şeylerede inanmayın.

5.Daha onlarca kez başıma gelmesine rağmen bugünde başıma gelen bişeyde bu botlar su geçiriyor arkadaş. İstersen vazelinle üstünü gene değişmiyor.Motorcuların cebindeki tüm paralara gözünü diken zihniyet koruyucu bot diye su geçirmez diye menfaat sağlıyor bizde (bende dahil) yerli üretim diye atlıyoruz üstüne. 3 kuruş kar edecez diye yeter artık ya . ayakkabı deri bağcıkların altı topugun üstü kumaş. su alıyo derken abartmıyorum çünkü ayakkabının içine poşet giyiyorum.

6.Arkadaşlarım tek çorapla üşümezken ben 2 çorapla donuyorum çünkü içinde miflon yok.

7.Bu bot boyanmıyor çünkü rengi iğrençmi gri tonu siyah olmuyo.

8.Bu botu yapanlar hiç bi düşünmedi ya arkadaş şu viteş takozu diye botun üstüne bali ile yapıştırdığımız lastikleri düzgün yapıştıralım ve iki ayakta simetrik olmaz o lastikler burdan üreticiye sesleniyorum. Arkadaş sol çifti ile vites atılır o kadar öne yapıştırmayın şu lastiği biraz büyük kesin korkmayın zarar etmezsiniz ve sağ çiftteki lastik soldakinin simetriği değil asimetriğidir çünkü sağ ayakla fren yapılır ama illa ben lastik takacam diyosanız sadece sağ çiftin dışına takınki biri belki motoru binmeden çalıştorır ve boşa almak için sağ ayağını kullanır. Zor değil biraz kafayı kullanın aklınız ürettiğinz malda olsun cepteki parada değil.

9.Yazın terletmiyor neden? çünkü çok kolay su aldığı gibi havada alıyor(kumaş bölümleri hatırlyın)

tavsiyem o ki nu botu ucuz diye alıp bunca rezillik çekip sonra kafanıza dank edince kaliteli bot alacaksınız yani biçok motor aksesuarı gibi buda para yuzağı ve işlevsiz.
Bilmem kaç senedir ayakkabı üretiyomuş ya arkadaş bu botu darbeden ve hava şartlarından korusun diye alıyosun.Bu konuda uzman olmayan bi yerden almayın.
Biz aldıkça bu adamlar aynı malda ısrar edip sürekli insanların parasını almaya devam edecek kendilerini geliştirmeyecek.

Gidin düzgün bi ÇİZME alın rahat edin bırakın yazn ayaklarınız terlesin en fazla çorap değiştirirsiniz.eziyet çekip paranızı kaptırmayın festivallerde ve bazı internet sitelerinde çok kaliteli çizme ve botları bu fiyatın bir miktar üstüne alabilirsiniz.Ben oyuna geldim siz gelmeyin:)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Gurzan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Arl 11, 2007 2:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben de 3 haftadır moto-bot kulanıyorum.
tek şikayetim; bilek çapının dar olması, buna bağlı olarak fermuarı kapatma zorluğu.

deri ve fermuarın rodajı tamamlanınca, sorun düzelecek ümidindeyim. Smile
Gurzan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2008 1:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gurzan demiş ki:
ben de 3 haftadır moto-bot kulanıyorum.
tek şikayetim; bilek çapının dar olması, buna bağlı olarak fermuarı kapatma zorluğu.

deri ve fermuarın rodajı tamamlanınca, sorun düzelecek ümidindeyim. Smile

herhangi bir düzelme olmadı, ve sonunda fermuar sapı elimde kaldı Evil or Very Mad

bulduğum çözüm de bu oldu. Laughing

şimdi, canafor gibi oldu işte. eskisinden daha kolay açılıp kapanıyor. Wink
endurocu01
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Oca 17, 2008 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ucuz etin yahnisinden bu kadar tirit olur derler atalarımız.Ne kadar da doğru bir söz
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar