Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ilk adım TRANSALP

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ilk adım TRANSALP
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
transalp_semih
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 22, 2007 5:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar tamam ufak motorla başlamak elbette daha faydalı ama adamın gözünü o kadar da korkutmayın.

TA ile başlanmaz diye bişey yok. Biraz daha dikkatli biraz daha temkinli kullanıyosun ve belki de acemiliğin fazladan bi 500km daha sürüyo o kadar.

Bence TA kullanmanın zevki buna değer.

b_bullseye

aynen katılıyorum arkadaşım TA adam öldürmüyo ya Question elbette başlanır kendine güveniyorsan seçim senin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Transalp55
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 24, 2007 1:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Asla başlama,konunun başlığında aradığın cevap var zaten,sen yeni başlıyorsun,TA yeni başlayan biri için sadece bir gösteriştir,üzerinde bir robot gibi durur,düz yolda aslanlar gibi gidersin,karşına çıkacak ilk varyasyonda yenik düşersin,şansın varsa belki kurtulursun,fazladan bir 500 km de tecrübe kazanılır diyen arkadaşlar sanırım TA yı henüz tanımayanlar,bu motorun özellikleri limitleri çok farklı,altımda bu makina olsunda motor sürmek,limitler ilgilendirmiyor dersen olur,ama motor kullanmak düz yolda gitmek değildir,onun limitlerini bilmek keyif almaktır,bu şansın transalpte uzun bir süreçte olur belki ama,önemli bedel ve sürelere malolabilir,ben gerek yok derim,soruna bu kadar kişi cevap yazmış,çoğunluk ne diyorsa odur kısaca doğru olan,tercihinin hayırlısı olmasını dilerim...
tanerbulut_of@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
transalp_semih
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 26, 2007 10:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YA ARKADAŞLAR TA MOTOR KORUMA ÖRTÜSÜNÜN FİYATINI BİLEN WARMI?????? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 26, 2007 11:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

transalp_semih demiş ki:
YA ARKADAŞLAR TA MOTOR KORUMA ÖRTÜSÜNÜN FİYATINI BİLEN WARMI?????? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

40 lira ila 80 lira arasında değişen fiyatlarda satılıyor

ben 80 liralıkdan aldım ama 1 ay sürmedi parçalandı , gidip bir brandacıda 110 liraya yaptırdım , daha akla ve motosikletin ölçülerine göre oldu Idea
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar