Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - xt 600 ü olanlar lütfen bir bakın

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

xt 600 ü olanlar lütfen bir bakın

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kapcaxsani
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ekm 04, 2007 11:53 pm    Mesaj konusu: xt 600 ü olanlar lütfen bir bakın Alıntıyla Cevap Ver

Selamun aleykum kardeşler.Bu siteye yeni üye oldum.Bir konuda, bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak istedim. Bir Yamaha xt 600 almayı düşünüyorum.şu an ybr 125 motorum var.Yalnız xt 600 ü kullanmakta zorluk çekebilir miyim. Çünkü boy konusunda pek yeterli görmüyorum kendimi. Boyum 168 cm.Yani bu bana bir zorluk çıkarır mı yoğun trafikte falan.Bir de bu motorların fiyatı fazla gibi geliyor.Peşin 5 6 bin ytl ye bana sorun çıkartmayacak bir xt 600 bulabilir miyim?Cevap yazarsanız sevinirim.Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hayta
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Ekm 05, 2007 9:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aynen ilk motorum ben de xt aldım bir yıldır kullanıyorum sürüşü kolaydır çok memnunum masrafsız dengeli ve güzel hangi servise danıştıysam en doğru motor problemsiz demişlerdi zaten 27bin km'ye geldim istersen satabilirim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
aythakan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 06, 2007 9:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

5-6 liraya sorun çıkartmayacak bir XT bulamazsın. Mutlaka ya zincir ister ya piston ya dişli ister yada buna benzer şeyler. Bu tip motor kullanmak istiyorsan boyunu dert etmemen gerek. Bir XT kullanıcısı olarak senide aramızda görmek isteriz.
bilginmotor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 06, 2007 10:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bizde var abimmm 1994 model siyah harika motor hiç bir sorunu yok istersen msnden görüşebilirizz
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar