Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW adana servis. bölüm 1

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW adana servis. bölüm 1

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
fatihkayar1969
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal May 22, 2007 4:19 pm    Mesaj konusu: BMW adana servis. bölüm 1 Alıntıyla Cevap Ver

değerli arkadaşlar birçok tanıdığın uyarılarına kulak tıkayarak (iyimi ettim kötümü ettim bölüm 2 de belli olacak) tintinopsella fakir in sarıkızını adana bmw servise bakım için emanet ettim.
öncelikle motosikletin kaydını bulmak için çok uğraştılar çünkü 2000 model ve servise hiç gitmemiş (alırken biliyordum)
titiz bir kullanıcı olduğumu değişik kereler ortaya koydum ki sonrasında pürüz çıkarabileceğimi algılayıp hassas iş yapsınlar.
hiç servise gitmediği için onlarda ne yapacaklarını bilemediler. ortaya karışık bir 30.000 km yapalım dediler (motor 31.800 km de)
ben acelem yok dedim. yeter ki çıktığında memnun kalayım. bugün salı ve cumaya kadar sizde kalsın dedim. binin inin ama her yerini kontrol edin
upuzun bir yapılacaklar listesiyle gitmiştim fakat bazı noktalarda eksik kaldılar.
zinciri yıkayıp yağlayıp öyle teslim edin lütfen dedim. servis danışmanının yanındaki usta neyle yıkayacağız ki dedi. ben de bunun için sıvılar filan var dediysem de biz önermiyoruz dedi. ben de kabul ettim. napim?
lastik kontrol ve balans mevzusunu hatırlattım. usta bunun cihazı elimizde yok fakat sanayide biri yapıyormuş dedi. güldüm. vazgeçtim dedim
sol manet laçka olmuştu 50 euro+kdv dediler kabul ettim
far ayarı dedim biraz garip baktılar
bütün hidrolik sıvıları değişsin dedim. tamam dediler.sevindim
arka fren hidroliği yağ kaçırıyordu.biraz önce aradılar üstte bir civata gevşemiş sıkmış ve halletmişler. çok acayip sevindim
fiyat konusunda şimdi birşey diyemiyoruz dediler. ben de Allah kerimdir dedim. yani ikramı sever. siz de birşey yaparsınız herhalde? bakarız dediler.
biraz mutlu biraz hüzünlü servisten çıktım
sonuçları bölüm 2 de paylaşacam.
bu arada antalya serviste görev yapan ve zaman zaman forumlara katılan arkadaşımızın keşke adana da olsaydı duygusunu yoğun olarak yaşadım (tanımasamda en azından bu işten anlayan ve kendini bu camiadan hisseden biri sizin kendinizi daha iyi hissetmenize sebep oluyor. adana bmw de bu hissiyatı pek yaşamadım. umarım çıkan sonuçlar beni yanıltır.
şimdilik bu kadar. saygılarımla.
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar