Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - acil yardım bmw f 650 gs

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

acil yardım bmw f 650 gs
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ferhatdemir
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 9:29 am    Mesaj konusu: acil yardım bmw f 650 gs Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar ankarada işinin ehli bmw ustası arıyorum bilgisi olan varmı bu konuda yardım beklıyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
savasarts
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 12:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir ustayı beğenip tavsiye etmek veya hakkında olumsuz konuşmak görecelidir. Kisişiden kişiye, sorundan soruna, durumdan duruma değişir. Kimisi için fiyat önemlidir, kimisi için işçilik. Uygun fiyata iyi işçilik ise zor yanyana gelen şeylerdir.
Dolayısıyla benim beğendiğim ustayı başkası beğenmeyebilir.

Eğer İstanbul'da arıyorsanız. Küçükçekmece-Sefaköy'de Erdoğan ustayı tavsiye edebilirim. Bir de, Anadolu tarafında da Yenisahra'da Mustafa Usta var (Touratech-Türkiye) İkisi de çok iyi ustalardır. ikisine de yaptırdığım işlerden çok memnun kaldım. En azından dürüst ustalardır. Yapmadıkları işi yapmış gibi söylemezler.

Mustafa usta, Ankara Borusan'dan ayrılma bir ustadır. Birçok kişinin Ankara'dan kalkıp, İstanbul'a servise geldiğini duydum. Daha çok boxerler ve yeni F650GS ve F800GS lere bakıyor diye biliyorum.

Erdoğan usta ise, yakın zamana kadar, nekadar polis BMW'si varsa elinden geçmiştir. O yüzden oldukça deneyimlidir. Bir bakışta teşhis koyar. Eski-yeni, Boxer veya değil ayırt etmez.
ferhatdemir
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 1:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yorumun için teşekkür ederim ama bıze ankarada lazım iyi ustadan kastımız bızım motorlaımızdan anlayan astronomık rakamlar sözylemeyen işini düzgün yapabılın bırı sonucta bu motorların tamıri ve bakımı bu işten anlamayan birine emanet edılemez borusanında durumu orta ... bizim sıkıntımız elektronık tesısatın kontrol edılmesı suan bı sıkıntısı yok ama kabloların fılan elden gecmesı lazım bıde sibop ayarı gerekıyo
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
savasarts
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 2:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kusura bakma, "Ankara'da" kısmı gözümden kaçmış.
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş May 01, 2013 7:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Subaplarin ayari yok unutma. Şim var onlarda ayarlari kendi otomatik olarak yapiyor. Zaten sana subap ayari yaptik derlerse bil ki soyuluyorsun.subaplar sadece ust kapak taslanirsa yeni mesafe icin egzantrik zincir boslugunu almak icin uygun şim lerle ayarlanir o kadar. eger subap sesinden sikayetin var ise yagin evsafini kaybetmiştir, kullandigin yag dogru degerlerde degildir, filtren tikalidir yeterli yag geciremedigi icin kulbutor yagsiz kaliyor ve elemanlar cabuk isiniyor ve sogumadiklari icin artik yanmaya baslayip ses uretmeye basliyorlardir. Yada sogutma sisteminde yetersizlik vardir motor yeterli soguyamadigi icin asiri isinip elemanlarin tolerans bosluklarini astigindan ses sakirdama takirdama lakirdama tok tok tok otme sesi duyabilirsin....sistem kusursuz degilse harici sesleri duymak kacinilmazdir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar