Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW F 650 GS Konjektör Sorunu

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW F 650 GS Konjektör Sorunu
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aerdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 18, 2012 9:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Feyzan'a katılıyorum. Konjektör bir nevi diottur. Fazla akımın geçmesini önler. Aynı zamanda akımı dengeler. Yüke bindiğinde enerji azalıyorsa bil ki alternatör gerektiğı kadar voltaj uretmiyordur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Çrş Nis 18, 2012 9:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

esved, Sevgili Dostum beni araman mümkün mü? Senin makine ile ulaşan insanlara peşin yargılı bir ithamda bulunmak istemiyorum ama; konuşmam gereken bir durum var!

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Çelebi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ağu 21, 2012 12:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar selamlar,gecikmiş bir paylaşım ama kusura bakmayın dünya telaşesinden gruptan biraz koptuk.
Yaşadıklarımı özetleyeyim.Aralık civarı şehir içinde yolda kaldık akü zayıfladı ve bitti diye elektrikçinin ölçümü sonucu aküyü yeniledik ve motora bir ay kadar binmedik.Bir ay sonra bastık çalıştı gene şehir içinde kaldık anladıkki şarz edemiyoruz.Konjektör ötmüş.İzmirden sevdiğim bir abim sanel (f 650 fundoroya uyan)kabloları ayarladı göderdi olamdı sonra bir iki piyasa malı denedik ve ampullerin bazıları yandı ve sonunda istinyeden orjinal parçayı alıp taktık bütün sorunlar çözüldü.Masraf iki misli oldu baştan orjinalini almadığıma pişman olup kulağıma küpe yaptım çektiğim sıkıntının ayrıntısını anlatmıyorum bile.
Oksijen sensörü v.b dahi arıza veriyordu herşey düzeldi naçizane tavsiyem elektronik konusunda orjinalden şaşmayın.zaten bakılırsa kablolar farklı parelel bağlamak gerekiyo felan.
Balıkesirden herkese selam.
Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Ağu 27, 2012 10:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Her zaman ORJİNAL Smile
Unutmamak lazım, uydurma kaydırma işler hem zaman kaybı, hemde HERZAMAN maliyetlidir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
esved
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Şub 01, 2013 4:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkese merhaba,

Sorun çok uzun bir süre ardından çözüldü ve esrar perdesi kalktı Smile

Sorun GPS'imin regülatöründen kaynaklanmaktaymış, Piranha'yı Dakar'ımdan söküp, XL 200'e taktım ve Dakar'da yaklaşık 3 aydır hiçbir sorunsuz çalışmakta.

Ancak bu değişiklik sonrasında aynı sorunlar XL 200'de başladı, bu durumdan şüphelenip XL'de de GPS bağlantısını iptal ettim, şu anda her iki motorda sorunsuz çalışıyor.

Değerli katkılarınızdan ve yardımlarınızdan dolayı herkese teşekkürü borç bilirim,
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar