Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kaeasakı kle 500 hakkında ızlenımlerım

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kaeasakı kle 500 hakkında ızlenımlerım

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
anaximandros
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Tem 20, 2012 9:49 pm    Mesaj konusu: kaeasakı kle 500 hakkında ızlenımlerım Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar kle hakkında goruslerımı sızınle paylasmak ısterım. lastıklerı degıstırmeden yorum yapmamın yanlıs olacagını dusunerek degısımı bekledım. Oncelıke kım ne derse desın mukemmel motor yok, hangı markayı aldıgınız, kac para odedıgınızın bununla alaksı yok. bu mantıkla hareketle,

Oncelıke kımse kle nın yuzunu yıkamasın. koltugu kanımca rahatsız. bu konu tartısma goturmez. Ancak adamı oldurur mu bence oldurmez.

Denge konusu bence fazlasıyla yeterlı. Yuksek olsusu cok guzel. trafıkte cok buyuk avantaj.

elestırılen frenlerı elestırılecek duzeyde degıl, bence gayet yeterlı.

Tork tek sılınıdre gore 110-120 lere kadar yetersız. ancak bu suratten sonra fark ortaya cıkıyor.

vıbrasyon yok denecek kadar az. keza ıkı sılındır makınalarda en az vıbrasyon sıralı makınalarda olur. yada 4 sılındır kullanacaksınız, baska alternatıf yok.

Aydınlatması cok cok ıyı, takılacak ekstra sislerle harıka oluyor.

Altı ılerı sanzıman olması cok buyık avantaj. Bazen hangı vıteste oldugunuzu anlayamıyorusnuz. her vıteste cekısı yeterlı. ancak mumkunse vıtes gostergesı cok faydalı olur.

tam emın degılım ama sanıyorum sehır ıcınde 5,1-5,2 gıbı yakacak gıbı duruyor. gercı ben devır arlıklarına tam olarak alısamadım. ancak cozdugum konu su, bu motor devırlı kullanılmalı. sanıyorum bu sekıl kullanım benzın sarfıyatını asagı cekecektır.

ben on tekere 21 hava, amortısorlere ıse 2,5 psi hava bastım. amortısor havası ıle ılgılı olarak manuel ınde yorum yok 0 yazıyor. ancak ön masa kapsulunun orda etıkette 2,5 psi yazısı var. bende oyle yaptım yeterlı oldu. cukurları hıssettırmıyor, yıgılma yapmıyor. on amortısor havası ıle ılgılı olarak 8 basın 10 bastım dıyenlerde var. bır abımız en ıyı 5 psı oldugunu cok rahat ettıgını soyledı.

ve herseyden onemlısı makınanın sesı cok cok guzel.

sımdılık benden bu kadar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Retired
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Tem 21, 2012 11:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yorumlarınızın birçoğuna katılıyorum. Sağlıklı günlerde keyifli sürüşler dilerim. Motorunuzu yeni aldıysanız, resimlerini de görmek isteriz, selamlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt Tem 21, 2012 1:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güle güle kullanın,siz beğendiyseniz gerisi tefarruattır.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar