Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KARADENİZ GEZİM 6. TUR

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KARADENİZ GEZİM 6. TUR
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
casper05
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Mar 28, 2012 10:48 pm    Mesaj konusu: KARADENİZ GEZİM 6. TUR Alıntıyla Cevap Ver

6.Karadeniz gezime değerli endurocu arkadaşımız turgay alanı ziyeret ve Bartın dağları yaylaları özetle doğada gazlamayla başladım sonrasında zonguldakta Celiloğlu arkadaşımızı ziyaret ettim dağ evinde biraz sohbet ettik çok hoş sohbet espirili gülmakten adeta karnım ağrıdı benimle çok iyi ilgilendi sağolsun .sonrasında Amasya Taşova boroboy gölü Önceki yıllarda görme fırsatım olmayan çiçek yaylası başyurt yaylası ve Çoğu Amasyalının bile bilmediği özbaraklı şelalesini gördüm Amasya merkeze bağlı Arduçlar köyü ve Karaçavuş köyü Tokata bağlı Ormanözü köyü Tokat Turhal yurt bisiklet Kenan beyi ziyaret Zile Pompacı Hüseyin usta Tokatta yufkacı kadir usta(Tokat Motosiklet Derneği başkanı) hepinize çok selamları var niksarda bir gazeteci arkadaş yanıma gelip röpörtaj yaptı Tokat Almus barajını kadir ustayla gezdik Ordu Akkkuşda bir Akü problemim oldu sağolsun tokatta motorcu arkadecaşımız eczacı ilhan Tokattan orduya bana gece akü getirdi sonrasında orduda Alibaba ve Özayı ziyaret ettim Trabzonda Trabzon motosiklet klübü başkaını dursun
ahıskalıoğluna uğradım kask vizörüm kötüydü onu değiştirdim Rizeden recep hacamı görme şansım oldu şefik usta ve artvinden ekrem arkadaşımızı ziyaret ettim beraberce ovit dağı Yedigöller 3.200 metreye kamp attık İspir Erzurum Yusufeli Barhal Barhal kilisesi Lazgil yaylasını erzurumdan serkan arkadaşımın rehberliğinde beraber gezdik Bayburt Erzincan Sivas ve adını sayamadığım çok yerler gezdim Tek olmanın dezavantajıyla çok foto çektiğim söylenemez. ben yorumları sizlere bırakıyorum

Celiloğlu arkadaşimizla dağevinde çok hoş vakit geçirdik

Amasya Merkeze Bağlı Arduçlar Köyü

Amasya Merkeze Karaçavuş Köyü Girişi

[IMG]http://i714.photobucket.com/albums/ww149/abdullahdeniz/P1020260.jpg
[/IMG]

Ovit dağına oradanda yedigöllere 3.200 metreye kamp attık nefes almakta zorlanıyorduk gece çok üşüdüm hayatımda böyle üşüdüğümü hatırlamıyorum yedigöller muhteşem bir yer

Şefik ustada uyanmış

İspirdeyiz

Erzurumdayım

Tortum şelalesine gidiyoruz

Horozlar dövüş antremanı yapıyor

Tortum şelalesine giriş

Yalancı cennete gidiyoruz

İspir erzurum tortum yalancı cennet artvin barhal,ı beraber gezdiğimiz Serkan arkadaşım

Barhalda derede kavun soğutma operasyonu

Bir teyzenin kış için ördüğü kışlık çorap

Kampımızı ziyarete gelen erman kedi ismin sonradan öğrendim

Artvin barhal lazgil yaylası

Artvin barhal kilisesi

Kilisede tanıştımız çok şirin bir teyzemiz

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Prş Mar 29, 2012 7:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

casper05, Abicim eline, gönlüne sağlık; harika bir rapor yine, çok güzel kareler... Ben bayılıyorum bu Karadeniz'e bir gün muhakkak geleceğim... Görmeden gidersen gözüm açık gider...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş Mar 29, 2012 11:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Abdullah hocam eline emeğine sağlık çok güzel gezmişsiniz
Bu sene inşallah tekrar bekliyoruz sizleri bu taraflara
Karadeniz Motosiklet Festivali tarihlerini siteden duyuracağız
Ayrıca telefonla da bildireceğim size..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
fz6_fazer
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Mar 29, 2012 6:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Süper hasta oldum mukemmel kareler, boyle gıderse, ısı gucu bırakıp karadenıze kacıp gıdecem
Cok guzel ınsanın ıcını ısıtıyor
Başa dön
casper05
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Mar 31, 2012 11:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İlginize ben teşekür ederim arkadaşlar karadenize her biri 15 gün süren dağlarda yaylalarda kamp yaparak 6. turda bile bitiremedim karadeniz bir cennet Very Happy
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar