Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Az Bilene Düzgün Bir Motosiklet Eğitimi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Az Bilene Düzgün Bir Motosiklet Eğitimi

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
grotesk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Mar 19, 2011 10:55 am    Mesaj konusu: Az Bilene Düzgün Bir Motosiklet Eğitimi Alıntıyla Cevap Ver

selamlar,

motor maceralarım, henüz bir motorum olmamasına rağmen hızla devam ediyor. ne satın alırken yardımcı olabilecek bir tanıdık bulabildim, ne de hayalimdeki sürüş eğitimlerine kavuşabildim. yalnızca geçen gün, a2 ehliyeti almaya hak kazandım. şimdilik tek tesellim bu.

ehliyet sınavında bir scooter kullandırttılar. bunda problem yok. gazı çevir gitsin, frene bas dursun. öncesinde halkalar çizerek dolaşmak, virajda vücut ve motor koordinasyonu ayarlamak gibi uğraşlarla bertaraf ettim milli eğitime bağlı müfettiş saldırısını.

ama tabii ki bu, motor kullanabiliyorum anlamına gelmiyor. honda eğitim merkezinde, nisan için de yer kalmamış. kafayı yiyeceğim. mayıs'ı bekleyemem, onun da garantisi yok.

hal bu iken, benim iyi bir motor eğitimi almam gerekiyor. viraj dönüşleri, vites geçişleri, incelikleri vs. yani honda'nın eğitimine yakın şeyleri öğrenmem gerekiyor.

çünkü motoru almaya gitsem, el sıkışsak, motoru eve getiremeyeceğim Smile resmen rezalet.

evet arkadaşlar, bu konu hakkındaki yardımlarınızı şiddetle bekliyorum. bu işi detaylıca halleden bir kurs olur, başka bir eğitim olur, sizlerin buluşup yaptığı toplantılar olur...

yardımlarınızı ivedilikle bekliyorum.

motorsuz motorcu,
onur.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Yoldas
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Nis 19, 2011 10:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Onur,

http://www.ommriders.com/t/01/sub.jsp?p=9535
http://www.artmotoakademi.com/

bu firmaları takip et . Bu işi profesyonelce yapan firmalardır. Teori, kontrol ve yol olmak üzere eğitimler veriyorlar. yukarıdaki adresleri sürekli takip et.eğitim programlarını zaman zaman şilan ederler.

Ayrıca teorik olarak ta kendini yetiştirmeye çalış. Oku. Web de bu konuda bir çok yazı ve video bulacaksın. değerlendir.

Motor gruplarının periyordik toplantılarına, gezilerine katılmaya çalış. Ortamdaki sohbetler bile sana bir çok şey öğretecektir.

Ununtma "nereye bakarsan oraya gidersin."
Başa dön
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 20, 2011 6:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

omm ve art egitimlerine belli bir km'yi tamamlamadan katilamazsin. bildigim kadariyla omm ve art'nin bazi egitmenleri birebir ders veriyorlar. onlari arastirmani oneririm.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar