Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - xt 600 yardım edermisiniz

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

xt 600 yardım edermisiniz
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ctolga21
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 02, 2010 5:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

onur-35, o masraftan önce muhakkak yağını filitresini değiştir. amortisör kecelerini kontrol ettir. zincir ve dişli grubuna bi bak gerekirse değiştir. lastikelerin DOT (üretim ) tarihlerine bak 2 yılı geçmiş ise kesin değiştir.
bundan sonra elcik , elcik koruma, motor koruma vs başlarsın zevkine göre.

hayırlı uğurlu olsun.

notun dibi: yedek parca ihtiyacında ya _face_ e ulaş çokçok uygun parça bulabiliyor. aklının bi köşesine yaz. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
onur-35
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ksm 02, 2010 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ctolga21 demiş ki:
onur-35, o masraftan önce muhakkak yağını filitresini değiştir. amortisör kecelerini kontrol ettir. zincir ve dişli grubuna bi bak gerekirse değiştir. lastikelerin DOT (üretim ) tarihlerine bak 2 yılı geçmiş ise kesin değiştir.
bundan sonra elcik , elcik koruma, motor koruma vs başlarsın zevkine göre.

hayırlı uğurlu olsun.

notun dibi: yedek parca ihtiyacında ya _face_ e ulaş çokçok uygun parça bulabiliyor. aklının bi köşesine yaz. Wink

her boş vaktimde gidip bakıcam diyorum motora ama bir yanım acele etme diyor...
elbette alırsam ilk olarak bakımını yaptırıcam filtreler vs,lastiklerini ve zincir dişli takımını değiştiricem araştırarak kendime bir liste oluşturdum yaklaşık 850-900tl tutuyor yedek parça ve aksesuarlar

teşekkürler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
ctolga21
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 02, 2010 7:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

listeni birde __face__ e gönder bi de o fiyat versin Wink

ben komple conta setini baya bi ucuza aldım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
kandahar
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 02, 2011 1:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kardeş xt ler sağlamdır,köpek gibidir arıza vermez, ama bi verirse işte ozaman olduğu yerde bırak, parçasını zor bulursun, sıfırı kalıp gibidir alamazsın,ikinci elini zor bulursun oda kütük gibidir.eğer arıza çıkarmazsa al bin ama çıkarsaaa
b...ku yedin.ben alalı iki sene oldu sadece bir kere binebildim bi arıza yaptı, onu hallettim başka patlak verdi, onu yaptık, başka, başka.silsile misali bi tutuldumu tamamdır.bıraktım duruyor şimdi.alan olsa 5000 e hemen verecem.hemde vadeli madeli
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
pyschotronic
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Şub 04, 2011 2:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şimdi ilk olarak şunu diyeyim..ilk olarak bi araç alacaksan baştan kazanacaksın..bileceksin..herkez mal satıyor..aracı iyi olanda kötü olanda benim malım iyi diyor..onu bi kere söleyimm..haaaaaaaa ondan sonra.. sen kendini bilmezsen aldığın malın boktan olduğunu anlayamazsan asıl o zaman işin iştir..baştan kazıklanmamamk önemli olan...ben Çin Malı Cross a biniyorum.bu motorun parçasını buluyosam ve ayrıca daha 1 hafta önce piston sekman,rektefiye,sibop,vites dişlisi cart curt bulabiliyorsam bence sen sıkıntı çekmezsin kardeşim..

YAMAHA XT almaya niyetlenen birini hevesinisini kırmaya hiç mi hiç niyetiim yok...ben kendi bildiğimi yazıyorumm..

SAYGILAR..
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar