Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 2010 O.M.M Ara-Teori Eğitimleri

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

2010 O.M.M Ara-Teori Eğitimleri
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Oca 22, 2010 3:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TDMerhan, Kardeşim %100 katılıyorum söylevlerine.. Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ozgurozgur
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Hzr 10, 2010 3:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhabalar herkese.. ben yeni üye oldum ve motosikletten önce eğitimini almak istiyorum,motosikletim ve ehliyetim yok..biraz araştırdım ama fiyatlar biraz yüksek. saati 75 liradan birebir ders veren bi hoca buldum bilmiyorum nasıldır.bu konuda aşırı cahilim..önerilebilecek bir eğitim kurumu bir hoca varsa güzel olur.. eğitime önem verenlerdenim.teşekkürler..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
erdal09
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 10, 2010 10:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

saati 75 liradan epey fazla tutar benim pist ve yol eğitimi 8 saat sürdü haberin olsun uzun süredir de motosiklet kullanıyordum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
senolsel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 11, 2010 6:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ozgurozgur demiş ki:
merhabalar herkese.. ben yeni üye oldum ve motosikletten önce eğitimini almak istiyorum,motosikletim ve ehliyetim yok..biraz araştırdım ama fiyatlar biraz yüksek. saati 75 liradan birebir ders veren bi hoca buldum bilmiyorum nasıldır.bu konuda aşırı cahilim..önerilebilecek bir eğitim kurumu bir hoca varsa güzel olur.. eğitime önem verenlerdenim.teşekkürler..

Sadece MEB sürücü eğitmeni belgesi kişiler sizden paranızı alır ama hiç bir şey veremez.Bu iş öyle kolay değil.
size www.lamatech.com tavsiye ederim.İnceleyiniz.İletişim bölümünden Rahmi Hocamın telefon nuramasını arayıp "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri için randevu alın.
Rahmi hocamdan adam akıllı eğitim alırsınız.
Tekrar ediyorum.Sadece MEB den sertifika almış kişiler size motosiklet eğitimi olarak hiç bir şey vermez.Ama paranızı almayı çok iyi bilirler.Hele hele sürücü kurslarına sakın aldanmayın.Onların adı kurs ama işlevleri yok.Kanun sürücü kursları adı altındaki ticarethanelere vermiş bu yetkiyi o kadar.
Düşünün koca İngiltere de 5 adet sürücü kursu var Bakın İstanbula kaç bin tane sürücü kursu var.Ne kadar ballı paralar kazanılıyor.Sakın kurs lafına inanıp onlardan aldığınız sözde eğitimlere güvenip trafiğe çıkmayın.Ölürsünüz.
senol_sel@hotmail.com
0535 727 95 11

[color=Red]Lütfen her zaman Full koruma ve KASK kullanın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
senolsel
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 11, 2010 7:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TDMerhan demiş ki:
sentez demiş ki:
eğitimler ücretsiz yazıyor
doğru mudur? bir yanlışlık olmasın
istanbul daki eğitime katılmayı düşünürüm ücretsizse eğer.

Teori eğitimi ücretsiz ama çok yüzeysel geçiyorlar (Sadece reklam) , soru sorduğunuz zaman yolda veya pistde bunun cevabını daha iyi anlayacaksınız diyorlar
Hani bazı sitelerde vardır ya (bu bölümden sonra kredi kartı numarınızı giriniz ) ona benziyor .
Birçok OMM eğitiminde ben bunu gördüm

ART (Advanced Riding & Training) ücretsiz teori eğitimi yaklaşık 4 saat sürüyor ve detaylı anlatılıyor

Şenol Abi, sizinle tanışma fırsatı buldum , lütfen yanlış anlaşılma olmasın Şahsınıza yapılmış bir saygısızlık olarak değerlendirmeyin
Ben sadece görüklerimi yazdım.

Sorun değil.
Biz Bursa'da yaptığımız hiç bir eğitim (OMM tarafından sunum yapılan ara Teory) 6 saatten aşağı sürmedi.Ve gelen OMM eğitimcileri her sorumuzua mutlaka cevap verdiler.Yok öyle eğitim alanına gelin öğrenirsiniz olayları hiç olmadı.
Ve ben OMM eğitimlerine 2003 yılından bu yana aralıksız katılıyorum.
Hatta geçen aylarda Bursa'da kurulu olan bir sağlık kuruluşu önderliğinde OMM ve Bursa Enduro ile ortaklaşa bir eğitim günleri de başladı.Sanırım yılda bir kez düzenlenecek şimdilik.
Eğitimin adı : Bursa Enduro - OMM - Mehmet Oktay Güvenli Sürüş Teknikleri eğitim günleri.
Bursa'da ki motosiklet sürücüleri bu eğitimlere (ARA-Teori - ARA- Kontrol - ARA-Yol sürüşü ) hepsine ücretsiz katıldılar eğitimlerini ve sertifikalarını aldılar.
Darısı diğer şehirlerin ve grup/kulüplerin başına
senol_sel@hotmail.com
0535 727 95 11

[color=Red]Lütfen her zaman Full koruma ve KASK kullanın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar