Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - f650 gs

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

f650 gs
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
horizon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 26, 2010 4:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yigido demiş ki:
Şimdiye kadar ki ilginizden ve cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Bu siteye daha önce üye olsaymışım f650 yi çoktan almıştım sanırım... sevgili face; raconları bilmiyorum henüz ama kısaca bahsedeyim:nickname dogrudur adım yiğit,80 dogumluyum istanbulda yaşıyorum evliyim.2 yıldır da planını yaptıgım f650gs yi artık alayım diyorum ama bazı konularda da çömez oldugumdan kazıklanmak istemiyorum:) ilerleyen zamanlarda da fotograf koyarım(motorlu)

O zaman sizlere 2. soru model mi önemli km mi? örnekleyeyim 2003 model 15.000km mi daha iyidir yoksa 2006 model 45.000km deki mi?(tabiki alacagım motoru istinyeye bmw ye götürcem ) ama genede bu konudaki tecrübelerinizi de merak ediyorum...

teşekkürler saygılar

Merhaba,

Seni istediğin yere götüren modeli düşük ama tıkır tıkır çalışan bi motor mu iyidir? Yoksa çalışıp çalışmayacağından şüphe ettiğin ve akşam kontak kapatırken aklında 'acaba?' sorusu uyandıran son model bir motor mu iyidir?
Hadi bakalım. Buyur burdan yak!
Kal Sağlıcakla
-------------------------------------------------------------------------------------
Aklıma gelmişken...Bu camiada kazıklanmadan motorcu olunmuyor bilesin! Şansın varsa az kazıklanırsın, yoksa çok! Durum bundan ibaret.
-------------------------------------------------------------------------------------
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
emrello
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 26, 2010 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

horizon demiş ki:

Aklıma gelmişken...Bu camiada kazıklanmadan motorcu olunmuyor bilesin! Şansın varsa az kazıklanırsın, yoksa çok! Durum bundan ibaret.

İşte olayın özü budur! Aynen katılıyorum. Tecrübeyle sabittir. Confused

Önemli olan gaza gelip hemen atlamamak, araştırmak, soruşturmak, şüphelenmek... (sen bunları yapıyor musun dersen, hayır, benim aklıma düştüyse balıklama atlarım) Very Happy
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Çrş Oca 27, 2010 11:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

zaten burada bu Aile'nin amacıda en az zarar görmek değil mi?...
harikasınız Dostlarım.. Bu Aileyi seviyorum... Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
savaskayan
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş May 06, 2010 8:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kişisel kanaatim ;"uzun süre yatmış motoru kapına sokma" derim
2003 model 15.000 km deki motor ilk sahibinde ise bence motorun hakkını verip gezmemiştir,aylarca marşına bile basmamıştır.Yılda 2.000 km F650Gs
için hakarettir.
2006 model iyi bakılmış,motordan anlayan biri tarafından kullanılmış 45.000 km deki motoru tercih ederim.
yatmış motor tehlikelidir,akıl almaz arızalar çıkarır.Olmadık yerlerinde karıncalanma,oksitlenme olur.
Öyle akü balata gibi sarf malzemelerini değiştirmekle çözülmeyecek sorunlarla karşılaşırsın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
unique
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum May 14, 2010 10:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

savaskayan demiş ki:
kişisel kanaatim ;"uzun süre yatmış motoru kapına sokma" derim
2003 model 15.000 km deki motor ilk sahibinde ise bence motorun hakkını verip gezmemiştir,aylarca marşına bile basmamıştır.Yılda 2.000 km F650Gs
için hakarettir.
2006 model iyi bakılmış,motordan anlayan biri tarafından kullanılmış 45.000 km deki motoru tercih ederim.
yatmış motor tehlikelidir,akıl almaz arızalar çıkarır.Olmadık yerlerinde karıncalanma,oksitlenme olur.
Öyle akü balata gibi sarf malzemelerini değiştirmekle çözülmeyecek sorunlarla karşılaşırsın.

Selam,

Adım Cüneyt, google arama motorundan f650gs ile ilgili bilgiler araken forumunu gördüm ve beğenerek üye oldum. İstanbulda yaşıyorum ve 30 yaşındayım. Aklıma bir f650gs almak var.
Konu burada iken bende kendimi tanıtıp mesaj atmak istedim.

Bu mesaj üzerinden devam etmek istedim, neden yatan motordan uzak durun diyorsunuz? Ne gibi sorunlar çıkabilir?
Yada yatmak sadece garaj içersinde park etmek mi? Haftada bir çalıştırmak yada hafta sonu sadece teker çevirmek yatmak mıdır?

Teşekkür ederim arkadaşlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar